شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

سامانه تامین آب کلان شهر بندرعباس بهره برداری شد

با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و وزیر نیرو؛

سامانه تامین آب کلان شهر بندرعباس بهره برداری شد

بهره برداری از سامانه تامین آب کلان شهر بندرعباس

سامانه تامین آب کلان شهر بندرعباس از آب شیرین کن یکصد هزار متر مکعبی، به دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش صدف نیوز، امین قصمی مدیرعامل آبفای هرمزگان در مراسم بهره برداری از این سامانه افزود: سامانه مذکور در قالب سه پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲ هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت.

← ادامه خبر …

افزایش تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در هرمزگان

افزایش تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در هرمزگان

جلسه ستاد کرونای هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در هرمزگان به خصوص در شهرستان‌های رودان و بشاگرد، افزایش شدیدی داشته است.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در هرمزگان، با بیان اینکه میزان بستری بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان طی هفته اخیر افزایش شدیدی یافته است، اظهار داشت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در هرمزگان، حتی نسبت به پیک بیماری در تابستان سال گذشته نیز بیشتر شده است و متاسفانه تعداد فوتی های ناشی از این بیماری نیز در حال افزایش است.

وی ادامه داد: افزایش تعداد بیماران بستری در شهرستان‌های رودان، بشاگرد و پارسیان، بسیار شدیدتر بوده و در هفته گذشته، میزان بیماران بستری مبتلا به کرونا در شهرستان رودان ۱۶۷ درصد و در شهرستان بشاگرد ۴۷۵ درصد افزایش داشته است.

← ادامه خبر …

رسانه ها باید منافع ملی را بر منافع فردی و حزبی ارجح بدانند

دکتر همتی استاندار هرمزگان:

رسانه ها باید منافع ملی را بر منافع فردی و حزبی ارجح بدانند

دیدار هیات مدیره خانه مطبوعات کشور با استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان با تاکید بر ضرورت آموزش فعالان رسانه، گفت: فعالان رسانه باید دارای قدرت تحلیل باشند و منافع ملی را بر منافع فردی، گروهی و جناحی ارجح بدانند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در دیدار مازیار هوشمند مدیرعامل خانه مطبوعات کشور و اعضای هیئت مدیره این تشکل صنفی، استان هرمزگان را به دلیل موقعیت منطقه ای، قرار گرفتن در گستره  آب های خلیج فارس و دریای عمان و همچنین دسترسی به آب‌های آزاد، دارای قابلیت های منحصر به فرد برشمرد  و اظهار داشت: تمام ظرفیت ها و استعدادهای موجود در کشور در هرمزگان وجود دارد و می توان هرمزگان را با توجه به این اقلیم متنوع و منابع خدادادی ایران کوچک نامید.

← ادامه خبر …

افتتاح ۱۴ پروژه زیربنایی و اقتصادی در مناطق آزاد قشم و کیش

از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور و با حضور استاندار هرمزگان؛

افتتاح ۱۴ پروژه زیربنایی و اقتصادی در مناطق آزاد قشم و کیش  

افتتاح ۱۴ پروژه قشم و کیش

۱۴ پروژه زیربنایی و اقتصادی در مناطق آزاد قشم و کیش در استان هرمزگان، با بیش از چهار هزار میلیارد تومان و ۲۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری، از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با دکتر روحانی رئیس جمهور و با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، به بهره‌برداری رسید.

به گزارش صدف نیوز، استاندار هرمزگان پس از افتتاح این پروژه‌ها، عنوان کرد: ۱۴ پروژه زیربنایی و اقتصادی در مناطق آزاد قشم و کیش در استان هرمزگان، با بیش از چهار هزار میلیارد تومان و ۲۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری، از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با دکتر روحانی رئیس محترم جمهور، به بهره‌برداری رسید.

← ادامه خبر …

هموطنان، عید نوروز امسال هم به هرمزگان سفر نکنند

‌ استاندار هرمزگان:

هموطنان، عید نوروز امسال هم به هرمزگان سفر نکنند

جلسه ستاد کرونای هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، مردم از خود صبوری نشان داده و از سفر رفتن خودداری کنند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست ستاد استانی کرونا با بیان اینکه کرونای انگلیسی وارد کشور شده و سرعت انتشار بیشتری دارد به هموطنان توصیه کرد عید نوروز امسال هم به استان هرمزگان سفر نکنند.

وی ادامه داد: این شرایط برای انجام سفرهای غیر مسوولانه نامناسب بوده و از مردم می خواهیم با درخانه ماندن ترجیح داده و از خود و خانواده‌هایشان مراقبت کنند.

← ادامه خبر …

۵۰ کیلومتر از پروژه‌های بزرگراهی استان هرمزگان افتتاح شد

‌با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار هرمزگان؛

۵۰ کیلومتر از پروژه‌های بزرگراهی استان هرمزگان افتتاح شد

افتتاح ۵۰ کیلومتر بزرگراه در هرمزگان

۵۰ کیلومتر از پروژه‌های بزرگراهی استان هرمزگان به ارزش سه هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال با حضور مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، به بهره‌برداری رسید.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در این خصوص، اظهار داشت: ۳۳.۵ کیلومتر از کریدور بزرگراهی نوار ساحلی کشور در محدوده غرب استان هرمزگان به بهره برداری رسید.

استاندار هرمزگان افزود: ۱۱.۵ کیلومتر از محور کهورستان-لار-جهرم به عنوان مهمترین مسیر اتصالی استان هرمزگان به استان فارس از قطعه اول باند دوم محور مذکور نیز مورد بهره برداری قرار گرفت.

← ادامه خبر …