شماره مجوز: 83030

Category: اخبار ويژه

تلاش های شرکت گاز استان هرمزگان ستودنی است

دکتر همتی:

تلاش های شرکت گاز استان هرمزگان ستودنی است

دیدار مسئولان شرکت گاز با استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان در دیدار با مدیر عامل شرکت گاز استان بیان کرد: در خصوص گازرسانی در استان زحمات زیادی کشیده شده و جهت محقق شدن نتایج این تلاش ها،  باید تحولی عظیم در امر گازرسانی با کمک سایر دستگاه های مربوطه ایجاد شود.

به گزارش صدف نیوز، فواد حمزوی به همراه تعدادی دیگر از مسئولین شرکت گاز در آغاز سال نو با استاندار هرمزگان دیدار کردند.

فریدون همتی ضمن تبریک سال جدید به مدیر عامل شرکت گاز و همکارانشان، اظهار کرد: مجموعه مدیریتی شرکت گاز، مجموعه ای جوان، خلاق و نوآور است و این شرکت  در خصوص گازرسانی  در استان زحمات زیادی کشیده و جهت محقق شدن نتایج این تلاش ها،  باید  تحولی عظیم در امر گازرسانی با کمک سایر دستگاه های مربوطه ایجاد شود.

← ادامه خبر …

حمل بیش از ۶۴ هزار تن کالای اساسی از مبدا استان هرمزگان در نوروز ۱۴۰۰

حمل بیش از ۶۴ هزار تن کالای اساسی از مبدا استان هرمزگان در نوروز ۱۴۰۰

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از حمل ۶۴ هزار و ۲۷۳ تن کالاهای اساسی مورد نیاز کشور از مبدا استان هرمزگان، طی نوروز سال جاری خبر داد.

به گزارش صدف نیوز؛ یوسف عابدینی با اشاره به اهمیت جایگاه استان هرمزگان در تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه کارخانه ها و کارگاه های تولیدی کشور گفت: از ۲۵ اسفندماه سال ۹۹ لغایت ۱۴ فروردین ماه سال جاری ۶۴ هزار و ۲۷۳ تن کالای اساسی با تلاش بخش حمل ونقل جاده ای از مبدا بندرعباس به اقصی نقاط کشورحمل شده است.

← ادامه خبر …

سلامت کارکنان صنعت نفت و گاز هرمزگان در اولویت است

سلامت کارکنان صنعت نفت و گاز هرمزگان در اولویت است

مهندس نوروزی

مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بر حفظ سلامت کارکنان صنعت نفت و گاز استان هرمزگان تاکید کرد و گفت: با توجه به شرابط کنونی جامعه اهمیت سلامت کارکنان در برابر شیوع بیماری کرونا در راستای محدودیت های منطقه بایستی در اولویت باشد.

به گزارش صدف نیوز، محمدحسین نوروزی افزود: هدف اصلی این شرکت از تداوم اقدامات پیشگیرانه را به حداقل رساندن ریسک آسیب های ناشی از ویروس کرونا و رعایت اصول بهداشتی و کنترل های لازم در جهت صیانت و حفاظت از سلامت کارکنان برشمرد.

← ادامه خبر …

خطر کرونای جهش یافته در استان هرمزگان بالاست

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

خطر کرونای جهش یافته در استان هرمزگان بالاست

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی هرمزگان گفت: به دلیل همسایگی با کشور های حاشیه جنوبی خلیج فارس و رفت وآمد های زیاد مردم  به خارج از کشور، خطر کرونای جهش یافته موسوم به کرونای انگلیسی، در استان بالاست.

به گزارش صدف نیوز، دکتر حسین فرشیدی در یازدهمین نشست خبری آنلاین سال جاری خود افزود: تاکنون ۵ یا ۶ مورد تست افراد مشکوک به کرونای انگلیسی را در استان انجام داده و به تهران ارسال کرده‌ایم که هنوز مورد مثبتی نداشته‌ایم.

وی ادامه داد: کرونا هنوز درمان موثری ندارد و از مدل خاصی نیز پیروی نمی کند و ممکن است هر ابتلایی به مرگ بیمار بینجامد.

← ادامه خبر …

۲۹ طرح عمرانی شهرداری بندرعباس به بهره‌برداری رسید

۲۹ طرح عمرانی شهرداری بندرعباس به بهره‌برداری رسید

افتتاح پروژه های دهه فجر شهرداری بندرعباس

همزمان با دهه مبارک فجر ۲۹ طرح زیرساختی و عمران شهری با حضور استاندار هرمزگان و نماینده ولی فقیه در استان در این شهربا هزینه ۱۰هزار میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش صدف نیوز، شهردار بندرعباس در آیین افتتاح این طرح ها گفت: این طرح‌ها شامل زمین‌های ورزشی، میدان میوه و تره‌بار، تقاطع غیرهمسطح شهدا و سالن‌های ورزشی است.

عباس امینی زاده، احداث میدان بزرگ تعزیه واقع در کوهستان پارک پنجه‌علی و بازار بزرگ ماهی‌فروشان را از دیگر طرح‌های شاخص شهر بندرعباس در دهه فجر عنوان کرد.

← ادامه خبر …

عملکرد اتاق بازرگانی بندرعباس جای تقدیر دارد

معاون استان ها و تشکل های اتاق ایران:

عملکرد اتاق بازرگانی بندرعباس جای تقدیر دارد

مراسم اتاق بازرگانی بندرعباس

معاون استان ها و تشکل های اتاق ایران گفت: قوانین متعدد گریبان گیر فعالیت اقتصادی شده است تا جایی که اکثر بنگاه های اقتصادی به دنبال دور زدن تحریم های داخلی هستند.

به گزارش صدف نیوز، مظفر علیخانی در نشست هم اندیشی با فعالین اقتصادی استان هرمزگان محل هتل هما بندرعباس اظهار کرد: توجه به فعالین اقتصادی به ویژه کشاورزان که اساس صنعت را به خود اختصاص داده اند بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه فلسفه وجودی این جلسه فعالیت های اقتصادی است، افزود: بر اساس قانون اساسی اقتصاد ما سه رکن دارد که بخش دولتی، تعاونی و خصوصی را شامل می شود.

← ادامه خبر …