سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

Category: اخبار گوناگون

سالمند آزاری چیست؟

سالمند آزاری چیست؟

( ۱۵ ژوئن برابر با ۲۵ خرداد، روز جهانی آگاهی بخشی درباره سالمند آزاری)

توجه به سالمندان

صدف نیوز/ سالمند آزاری به مفهوم رفتاری است که از شخص یا اشخاص مراقب سالمند به شکل خود آگاه یا ناخود آگاه سر می زند، که باعث افت کیفیت زندگی فرد سالمند می شود. مصرف بیش از حد دارو یا کمبود آن، مراقبت نکردن از زخم های بدن فرد سالخورده، عدم مصرف غذای سالم و ویتامین همچنین عدم رسیدگی به بهداشت فردی و روحی از جمله موارد سالمند آزاری است.

عوامل خطر:

عوامل خطرناکی که ممکن است باعث آزردن سالمند شود در سطوح فردی، روابطی، اجتماعی و فرهنگی رخ دهد.

← ادامه خبر …

Views: 94

هرمزگان، هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور است

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور:

هرمزگان، هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور است

پخش فرآورده های نفتی هرمزگان

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور با تأکید بر روند افزایش عملیات تخلیه و بارگیری در انبار نفت شهید رجایی، هرمزگان را هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور دانست.

به گزارش صدف نیوز، امیر وکیل زاده در سفر به هرمزگان پس از بازدید میدانی از  انبار نفت شهید رجایی بندرعباس در جمع کارکنان عملیاتی این انبار حاضر شد و در نشستی صمیمانه به مدت بیش از پنج ساعت به موارد طرح شده آنان گوش سپرد و به آن‌ها پاسخ داد.

← ادامه خبر …

Views: 65

کسب مدال زرین ملی توسط مدیر عامل فولاد هرمزگان

کسب مدال زرین ملی توسط مدیر عامل فولاد هرمزگان

کسب مدال زرین ملی توسط فولاد هرمزگان

دومین مدال زرین حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی به مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان اعطا شد.

به گزارش صدف نیوز، در هفتمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی که در هتل المپیک تهران برگزار شد، از فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به‌عنوان مدیر برتر در حوزه مسوولیت اجتماعی و همچنین رضا صفریان، مدیر روابط عمومی این شرکت تقدیر به عمل آمد. در حاشیه این کنفرانس فرزاد ارزانی، مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت: شرکت فولاد هرمزگان در حوزه عمرانی در ساخت و تجهیز مدارس منطقه مشارکت دارد.

وی افزود: همچنین پرداخت کمک‌های مالی به بیمارستان کودکان و ساخت و تجهیز سایر اماکن عام‌المنفعه در سال‌های پیشین از جمله مواردی است که این شرکت در آن نقش داشته است. مساعدت‌های مالی به سازمان بهزیستی، آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها، حمایت از نخبگان جامعه و پشتیبانی مالی از همایش‌های علمی و تحقیقاتی از دیگر اقدامات فولاد هرمزگان است.

← ادامه خبر …

Views: 30

سکوی گازی فاز ۱۴ پارس جنوبی در بندرعباس به آب انداخته شد

سکوی گازی فاز ۱۴ پارس جنوبی در بندرعباس به آب انداخته شد

به آب اندازی سکوی گازی در بندرعباس

سکوی گازی B۱۴ ساخته شده در شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس (از زیرمجموعه های ایزوایکو) در بندرعباس روز سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ در مراسمی با حضور محمد باقر عالی رییس هیات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و استاندار هرمزگان به آب انداخته و جهت نصب و بهره برداری راهی فاز ۱۴پارس جنوبی در عسلویه شد.

بنا بر گزارش صدف نیوز به نقل از ایزوایکو، عملیات به آب سپاری و آغاز عملیات بارگیری دریایی سکوی ۲۵۰۰ تن گازی فاز ۱۴ پارس جنوبی که به طور کامل در داخل کشور ساخته شده امروز (سه شنبه) از محل شرکت مبین سازه در مجتمع کشتی سازی و فراساحل ایران در بندرعباس آغاز شد.

← ادامه خبر …

Views: 31

پارسیان، سومین هاب صنایع پتروشیمی می شود

پارسیان، سومین هاب صنایع پتروشیمی می شود

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان گفت: بر اساس برنامه وزارت نفت این منطقه تبدیل به هاب سوم صنایع پتروشیمی می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، حسن شاهرخی در حاشیه نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در هرمزگان به خبرنگاران اظهار داشت: وزارت صمت و شرکت منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با اسم منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان و شرکت ملی صنایع پتروشیمی مسوول اجرای این برنامه هستند.

وی ادامه داد: بر این اساس همکاری منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان با وزارت نفت بیشتر می شود که این راه و مسیر سرمایه گذاران صنایع پتروشیمی را هموار تر می کند.

← ادامه خبر …

Views: 21