سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

مردم برنده واقعی انتخابات هستند

استاندار هرمزگان:

مردم برنده واقعی انتخابات هستند

انتخابات

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه مردم برنده واقعی میدان در روز انتخابات هستند، گفت: دارایی‌های مقدس ما، مردم، اسلام و ایران هستند و یازدهم اسفندماه تکرار وعده بزرگ حضور عاشقان جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش صدف نیوز، مهدی دوستی در جشن اعیاد شعبانیه در شهرستان میناب، با اشاره به جریان «کل یوم عاشورا، کل ارض کربلا»، افزود: در همه عرصه‌ها دوگانه خیر و شر همچنان جریان دارد و در میدان انتخابات و مشارکت در این عرصه نیز، این تقابل پررنگ‌تر است اما همیشه برآیند حاصله آن را مردم فهیم و بابصیرت ما پیروزمندانه رقم زده‌اند و یازدهم اسفندماه نیز بار دیگر ثابت خواهند کرد برنده میدان هستند.

وی همچنین با قدردانی از حضور مردم استان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، اظهار کرد: حضور پرشور مردم استان و همچنین شهرستان میناب در راهپیمایی ۲۲بهمن، تجدید پیمان عمیق با آرمان‌های امام راحل و انقلاب و نظام را ثابت نمود و امروز شما جوانان و نوجوانان غنای فرهنگی مذهبی خطه میناب را در کمال زیبایی به نمایش گذاشتید.

استاندار هرمزگان در این جشن مردمی گفت: میناب کانون اصلی حرکت‌های انقلابی استان بوده و در طول دوران دفاع مقدس نیز همواره سربلند دوران‌ها و بحران‌ها بوده‌اند.

دوستی در پایان حضورش در جشن مردمی اعیاد شعبانیه ضمن گفت و گو با دختران دانشجوی مینابی دستور داد؛ مسئله تراکم اتاق‌های خوابگاه دختران بررسی و برطرف شود؛ همچنین موضوع نمایشگاه برقرار شده در سالن ورزشی آموزش و پرورش نیز را پیگیری کرده و تذکر داد، حل مسئله مطرح شده درخصوص گمرک هم از سوی استاندار مورد تاکید قرار گرفت.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

ساعت: ۱۱:۲۴ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۱۱/۰۴

Views: 60

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *