صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

۴۵۰ هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به پالایشگاه شهید سلیمانی واگذار می شود

با حضور موثقی نیا و سالاری معاونان وزیر صمت و نفت قراداد واگذاری اراضی امضا شد؛

 ۴۵۰ هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به پالایشگاه شهید سلیمانی واگذار می شود

مراسم مبادله قرارداد واگذاری ۴۵۰ هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به شرکت پتروپالایشگاه شهید سلیمانی برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز، مراسم مبادله قرارداد واگذاری ۴۵۰ هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به شرکت پتروپالایشگاه شهید سلیمانی، در سالن جلسات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برگزار شد. در این مراسم که با حضور محمدرضا موثقی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو و جلیل سالاری معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برگزار شد، طرفین به تفاهم برای مبادله قرارداد ساخت این پتروپالایشگاه دست یافتند.

گفتنی است «توفیق آذرمگین» به عنوان مدیرعامل و «فرحی» به عنوان رئیس هیات مدیره، نمایندگان شرکت پتروپالایشگاه شهید سلیمانی و «عبدالعظیم نجیبی» به عنوان رئیس هیات مدیره و «مسعود پاکزاد» به عنوان عضو هیات مدیره، نمایندگان منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در این قرارداد بودند که با امضای این سند، رسمیت قرارداد را تایید کردند.

شایان ذکر است منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در غرب بندرعباس و در زمینی به مساحت ۵ هزار هکتار جانمایی شده است و به چهار سایت جنوبی، میانی، شمالی و توسعه تقسیم می‌شود که شرکت‌های سرمایه‌گذار در حال اجرا یا بهره‌برداری طرح‌های موردنظر هستند.

ساعت: ۱۱:۴۷ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۱۰/۲۳

Visits: 75

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *