سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

خط دریایی قشم به لارک راه‌اندازی شد

خط دریایی قشم به لارک راه‌اندازی شد

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از راه‌اندازی خط دریایی قشم به جزیره لارک خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، حسین عباس‌نژاد مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان امروز افزود: به دنبال دیدار مردمی علی‌اکبر صفایی معاون وزیر راه و شهرسازی ومدیرعامل سازمان بنادر با اهالی جزیره لارک، و مطالبه مطروحه از سوی ساکنان جزیره مبنی بر برقراری خط منظم دریایی جهت انجام امور جاری : شناور مسیر قشم به لارک و بالعکس از روز شنبه ۱۶ تیرماه ۱۴۰۳ آغاز به‌کار کرد.

وی با اعلام اینکه تردد در مسیر این دو جزیره به صورت چهار بار در هفته انجام می‌شود، افزود: این ترددها در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته مسافران را از قشم به مقصد جزیره لارک و بالعکس منتقل می‌کند.

مدیر کل بنادر و وریانوردی استان هرمزگان گفت: روزهای شنبه ساعت هشت صبح و دوشنبه ساعت ۱۶، روزهای چهارشنبه و جمعه نیز در ساعت ۱۷:۳۰ مسافران این جزیره را به مقصد اسکله شهید ذاکری قشم ترک خواهند کرد.

به گفته عباس‌نژاد هزینه برای ساکنان جزیره لارک رایگان و برای مسافران و گردشگران هر نفر یک‌میلیون ۵۰۰ هزار ریال تعیین شده است .

فاصله دریایی بین جزایر قشم و لارک هشت مایل و مدت این سفر ۳۰ دقیقه و فاصله بین جزایر قشم و هرمز نیز ۱۲ مایل دریایی و مدت آن ۴۰ دقیقه است.

ساعت: ۱۱:۳۲ بعد از ظهر - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷

Views: 19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *