صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

تولید تختال در فولاد هرمزگان از ظرفیت اسمی فراتر خواهد رفت

تولید تختال در فولاد هرمزگان از ظرفیت اسمی فراتر خواهد رفت

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: دانش فنی شما کارکنان باعث شده بالاترین رکوردهای تولید تختال در کشور در فولاد هرمزگان رقم بخورد.

به گزارش صدف نیوز، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان  پس از بازدید شبانه از واحدهای تولید تختال این شرکت در گفت‌وگویی صمیمانه با کارکنان این واحدها با اشاره به کسب رکوردهای پیاپی در چهار ماه اخیر بیان کرد: نجابت، و صلابت شما کارکنان مثال‌زدنی است و من به خود می‌بالم که در چنین مجموعه‌ای فعالیت می‌کنم. چراکه فعالیت در شرایط محدودیت برق و گاز و ثبت رکوردهای متعدد روزانه و ماهیانه دشوار است و نشان می‌دهد نیروی انسانی توانمند با عزم راسخ خود حتی در شرایط آب و هوایی سخت استان هرمزگان می‌تواند بر تمام مشکلات غلبه کند و همه موانع پیش روی خود را بردارد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته و کسب رکوردهای متعدد در این شرکت، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین رکن هر سازمان نیروی انسانی است و این شما هستید که حماسه خلق می‌کنید و این تجهیزات بدون اراده و دانش فنی شما عزیزان کارایی نخواهد داشت. ‎

معروفخانی تاکید کرد: دانش فنی شما کارکنان باعث شده بالاترین رکوردهای تولید تختال در کشور در فولاد هرمزگان رقم بخورد.

وی اظهار امیدواری کرد با عنایت خداوند متعال و تلاش کارکنان سخت کوش فولاد هرمزگان امسال علی رغم محدودیت ها از ظرفیت اسمی شرکت عبور خواهیم کرد.

ساعت: ۱۰:۱۳ بعد از ظهر - ۱۴۰۱/۱۰/۱۰

Visits: 70

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *