صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

بررسی مشکلات ساماندهی کارت های سوخت آزاد در هرمزگان

بررسی مشکلات ساماندهی کارتهای سوخت آزاد در هرمزگان

جلسه بررسی مشکلات عرضه سوخت

چند هفته ای است که به دلیل ایجاد محدودیت عرضه سوخت با کارت های آزاد، مردم شاهد صف های طویل در جایگاه های سوخت هستند و موجب نارضایتی شهروندان شده است.

به همین منظور جلسه ای جهت بررسی مشکلات این طرح و رفع موانع آن با حضور مدیران جایگاه های عرضه سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان برگزار و نکات مهم در جهت اجرای اطلاعیه ها و دستورالعمل های شرکت مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش صدف نیوز، این جلسه با هماهنگی انجمن صنفی جایگاه داران هرمزگان برای هم اندیشی میان مدیران مجاری عرضه سوخت و مسئولین منطقه هرمزگان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رضایی عضو هیات مدیره انجمن صنفی به بیان فهرست وار موارد مورد نظر مدیران جایگاه های عرضه سوخت پرداخت، سپس تک تک حاضران تجربیات خود را در زمینه های تخصصی سوخت رسانی بیان و پیشنهادهای متعددی را مطرح کردند.

در ادامه جلسه روسای واحد های مختلف و مرتبط از جمله سامانه هوشمند، حراست، کنترل و نظارت، تامین و توزیع و … به موارد مطرح شده پاسخ و راهنمایی های لازم جهت بهبود خدمت رسانی به مردم را تشریح کردند.

جایگاه سوخت در بندرعباس

همچنین احمد باقری معاون بازرگانی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان با اشاره به دستورالعمل های جاری شرکت مانند طرح کهاب و دیسپچینگ گفت: همه ما موظف به اجرای این دستورالعمل ها هستیم.

در پایان احمد سالاری فر مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان با اشاره به ضرورت و اهمیت برگزاری این نشست گفت: با توجه به طرح ساماندهی کارت سوخت آزاد جایگاه ها همه باید همدلی و درکنار یکدیگر تلاش کنیم قانون مصوب مجلس محترم به دقت اجرا شود.

احمد سالاری فر افزود: اگر مردم شریف ما با اطلاع رسانی درست و برخورد خوب متصدیان جایگاه ها در زمینه دلایل این طرح ساماندهی توجیه شوند همکاری کاملی برای اجرای آن خواهند داشت.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان در پایان گفت: ما همه کارکنان و مدیران مجاری عرضه سوخت را همکاران خود می دانیم و وظیفه داریم موارد مطرح شده در این جلسه را تا حصول نتیجه پیگیری کنیم.

ساعت: ۰۹:۰۲ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۰۲/۲۲

Visits: 124

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *