سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

هیچ ظرفیت‌ معطل مانده ای در استان هرمزگان وجود ندارد

استاندار هرمزگان:

هیچ ظرفیت‌ معطل مانده ای در استان هرمزگان وجود ندارد

بازدید استاندار هرمزگان از صنایع

مهندس دوستی گفت: با توجه به ناترازی موجود در بخش انرژی کشور، ایجاد یک شرکت جهت تامین انرژی مورد نیاز صنایع مستقر متقاضی را در دستورکار داریم.

به گزارش صدف نیوز، نماینده عالی دولت در استان هرمزگان، از عملیات اجرایی فولاد ستاره سیمین هرمز و طرح‌های توسعه مجموعه گندله‌سازی مادکوش بازدید کرد.

مهدی دوستی استاندار هرمزگان در حاشیه این بازدیدها، اظهار داشت: در بخش فولادی سرعت پیشرفت کار مطلوب بوده و چند واحد فراتر از انتظار به مرحله بهره‌برداری رسیده مانند واحد آهک و واحد اکسیژن فولاد هرمزگان که پیشرفت خوبی را ثبت کرده است‌.

وی افزود: بخش دیگری از کارها باید در بیرون از مجموعه سایت انجام شود و بعضی از کالاها و تجهیزات می‌بایست از  کارخانه‌های دیگر به اینجا منتقل شود که خوشبختانه این فعالیت‌ها نیز از پیشرفت مناسبی برخوردار است.

دوستی ادامه داد: برخی ظرفیت ها در استان هرمزگان معطل مانده بودند که با دستور ریاست محترم جمهور تمام ظرفیت‌های معطل مانده به میدان آمدند که امروز شاهد به بار نشستن دستورات ایشان هستیم.

استاندار هرمزگان اذعان کرد: رویکرد استانداری هرمزگان تاکنون حل مشکلات واحدهای تولیدی  بوده و از این به بعد هم همین  راه ادامه خواهد داشت، ضمن اینکه در تلاش هستیم مزیت همجواری بندرعباس با آب‌های آزاد و بنادر و گمرکات را برای صنایع در خدمات بهتر و ترخیص سریع‌تر عینی تر کنیم‌‌.

عالی‌ترین مقام دولتی در استان هرمزگان، با اشاره به ظرفیت‌های فولادی جدید ایجاد شده در دولت سیزدهم، تشریح کرد: هرمزگان فراتر از چشم انداز تولید ۱۰ میلیون تن فولاد ظرفیت تولید دارد.

ساعت: ۰۶:۰۷ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۰۷/۲۱

Views: 228

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *