صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

مرجع تقلید: مردم تحمل کنند تا خرابی های ۸ سال گذشته جبران شود

 مردم تحمل کنند تا خرابی های ۸ سال گذشته جبران شود

آیت ا... وحید خراسانی

آیت ا… وحید خراسانی

آیت الله حسین وحید خراسانی از مراجع تقلید در قم گفت: مردم باید شرایط را تحمل کنند و صبر کنیم تا خرابی های هشت سال گذشته جبران شود.

به گزارش ایرنا، این مرجع تقلید در دیدار محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با وی، با اشاره به شرایط کشور، افزود: البته توقعات مردم هم حدی دارد و مسوولان باید تلاش و رسیدگی کنند.

آیت الله وحید خراسانی با انتقاد از برخی رویه ها در روابط بین الملل، افزود: همانطور که برای سران کشور خود احترام قائلیم، مردم کشورهای دیگر هم برای سران خود احترام قائلند و باید حرمت آنها را نگه داریم تا آنان نیز حرمت سران ما را نگه دارند.

وی افزود: در عرصه بین الملل باید با همه مردم به زبان خوب صحبت کنیم و با دست خودمان دشمن تراشی نکنیم.

این مرجع تقلید بر تکریم نسبت به سایر ادیان تاکید کرد و گفت: پیامبر اکرم(ص) نیز نسبت به ادیان دیگر همواره احترام قائل بودند.

آیت الله وحید خراسانی در بخشی دیگری از سخنانش گفت: مسوولان کسانی را که به کار می گمارند، باید افرادی عالم به کار و امین باشند.

وی با بیان اینکه اگر توکل ما به خدا، قرآن و امام زمان باشد همه مشکلات حل خواهد شد، بیان کرد: نه به خود تکیه کنید نه به مردم و نه به مراجع، فقط توکل به خدا داشته باشید.

وی گفت: کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری طلاعات با هم قرآن را بخوانند و به محضر مقدس امام زمان(عج) هدیه کنند تا شاهد آثار روحی و معنوی آن در زندگی خود باشند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در ابتدای این دیدار پیرامون وضعیت فناوری در سطح کشور و شهر قم توضیحاتی داد.

محمود واعظی افزود: ما می دانیم حوزه علمیه ندای اسلام در اقصی نقاط جهان است و باید برای ترویج و انعکاس این ندا کمک کنیم.

Visits: 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *