صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

همه دستگاههای اجرایی استان هرمزگان آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی هستند

استاندار هرمزگان:

همه دستگاههای اجرایی استان هرمزگان آماده خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی هستند

دکتر جاسم جادری در نشست شورای ترافیک استان هرمزگان با تاکید بر اینکه مشکلات تعطیلات نوروزی سال ۹۳ در هرمزگان برای سال آینده باید رفع شود، عنوان کرد: برای رفع مشکل کمبود پارکینگ مناسب در بندرعباس، قشم و درگهان که مسافران زیادی به این مناطق وارد می شوند باید تدابیر لازم اندیشیده شود.

وی ادامه داد: در ایام نوروز مردم و مسافران انتظار دارند شهر به لحاظ ترافیکی منظم باشد و در زمینه محدودیت های ترافیکی جاده ای باید هماهنگی بیش تری ایجاد شود تا شاهد انضباط ترافیکی و رانندگی باشیم.

استاندار هرمزگان همچنین بر لزوم رفع مشکل کمبود ماشین آلات امدادی در تعطیلات نوروز و در نظر گرفتن امکانات مناسب در این خصوص تاکید کرد.

جادری تصریح کرد: با توجه به ازدحام مسافرین در تعطیلات باید ناوگان حمل و نقل عمومی در هرمزگان در بخش اتوبوس و تاکسی تقویت شود.

وی با اشاره به مسافرت های دریایی در هرمزگان، اظهار داشت: زمان انتظار مردم در بنادر مسافری نباید بیش از حد معمول باشد که برای رفع این مشکل می توان تعداد باجه های فروش بلیت در این بنادر را افزایش داد.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در اسکله بندرپل نیز نباید شاهد بی نظمی های سال گذشته باشیم و مسیر رفت و برگشت به این بندر باید درست کنترل شود.

جادری بیان داشت: با توجه به مسافران زیادی که در نوروز به هرمزگان می آیند نباید در این ایام شاهد تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت باشیم.

وی گفت: همه فرمانداران و بخشداران و مدیران استانداری و مدیران استان هرمزگان در تعطیلات نوروز باید در محل ماموریت خود حضور داشته باشند تا بتوانیم شرایط خوبی را برای خدمت رسانی به مردم ایجاد کنیم.

تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی هرمزگان در تعطیلات نوروز

شایان ذکر است؛ رسول دهقان دبیر شورای ترافیک استان هرمزگان نیز در این نشست عنوان کرد: طرح ترافیکی ایام نوروز از ۲۵ اسفند ۹۳ تا ۱۵ فروردین ۹۴ در هرمزگان اجرا می شود و روز ۲۵ اسفند نیز رژه نیروهای خدمات رسان در ایام نوروز انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش حجم سفر به استان هرمزگان در تعطیلات سال نو دستگاههای مرتبط باید اقدامات لازم را در جهت افزایش ضریب ایمنی و برقراری هرچه بهتر نظم ترافیکی انجام دهند.

دبیر شورای ترافیک استان هرمزگان افزود: به منظور ارائه خدمات بهتر در این ایام ناوگان تاکسی و اتوبوس در هرمزگان تقویت شده و ساعت کار آنها افزایش خواهد یافت.

دهقان خاطرنشان کرد: در زمینه حمل و نقل دریایی نیز تمهیدات لازم برای تعطیلات نوروز در نظر گرفته شده است.

بازدیدها: ۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *