صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

بیمارستان ۶۴ تختخوابی فارابی بستک افتتاح شد

با حضور وزیر بهداشت؛

بیمارستان ۶۴ تختخوابی فارابی بستک افتتاح شد

افتتاح بیمارستان بستک

افتتاح بیمارستان بستک

بیمارستان ۶۴ تختخوابی فارابی بستک که تکمیل و راه اندازی آن یکی از طرح های مصوب سفر دکتر روحانی رئیس جمهوری به استان هرمزگان بود، با حضور دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.

این بیمارستان با ۶۴ تخت به مساحت ۶۷۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال و تجهیزات آن با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال از محل منابع دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و اعتبارات طرح تحول سلامت توسط وزیر بهداشت افتتاح شد.

بیمارستان فارابی بستک شامل بخش های داخلی ، جراحی ، اطفال ، ۳ اتاق عمل ، ۶ تخت ICU، ۶ تخت CCU ، کلینیک های اطفال ، زنان ، ارتوپد ، داخلی ، قلب و عروق ، چشم پزشکی ، کلیه و اعصاب و روان است.

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم بهره برداری از این بیمارستان با اشاره به اقدامات بزرگ دولت تدبیر و امید برای بهبود وضعیت اقتصادی، سلامت و معیشتی مردم، عنوان کرد: خوشبختانه فضای وفاق و همدلی توسط دولت تدبیر و امید در کشور حاکم شده که این امر آرامش مردم را در پی داشته است.

وی ادامه داد: دولت با وجود تمامی مشکلات تلاش کرده تا بهترین خدمات را به مردم ارائه دهد.

شایان ذکر است؛ تکمیل و راه اندازی بیمارستان ۶۴ تختخوابی فارابی بستک یکی از طرح های مصوب سفر دکتر روحانی رئیس جمهوری به استان هرمزگان بود که به بهره برداری رسید.

Visits: 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *