سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

دستیابی به توافق جامع هسته ای با راهبری رهبری و تدبیر دولت یازدهم حاصل شد

استاندار هرمزگان:

دستیابی به توافق جامع هسته ای با راهبری رهبری و تدبیر دولت یازدهم حاصل شد

استاندار هرمزگان ضمن تبریک حصول توافق هسته‌ای گفت: این موفقیت بزرگ و تاریخی با راهبری رهبری و تدبیر دولت و همچنین مذاکره هوشمندانه دستگاه دیپلماسی کشورمان و همراهی آحاد ملت برای مردم ایران امید آفرین شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، جاسم جادری با صدور پیامی موفقیت جمهوری اسلامی ایران در رسیدن به توافق جامع هسته‌ای را تبریک گفت.

وی در ادامه این پیام آورده است: دستیابی به توافق جامع هسته‌ای که با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و سیاست‌های منطقی، مدبرانه و اعتدال‌گرایانه دکتر روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران و همچنین تلاش‌های بی‌وقفه و هنرمندانه دستگاه دیپلماسی و گروه مذاکره کننده کشورمان و در راس آن دکتر ظریف وزیر امور خارجه حاصل شد، حقوق ملت ایران را در دنیا اثبات و ضمن حفظ دستاوردهای هسته ای، موجب رفع تحریم‌های ظالمانه علیه مردم ایران خواهد شد.

استاندار هرمزگان در ادامه افزوده است: این توافق و موفقیت بزرگ و تاریخی با راهبری مقام معظم رهبری و تدبیر بزرگ دولت و همچنین مذاکره هوشمندانه دستگاه دیپلماسی کشورمان و همراهی آحاد ملت برای مردم ایران امید آفرین شده است که نشان دهنده عمل سردار تدبیر و امید به وعده‌های خود و تلاش برای نهادینه کردن این گفتمان در کشور و جهان است.

جادری در پایان گفته است: اینجانب موفقیت بزرگ جمهوری اسلامی ایران در رسیدن به توافق جامع هسته‌ای را به ملت بزرگ ایران، رهبر معظم انقلاب اسلامی، دولت تدبیر و امید و خط شکنان عرصه دیپلماسی کشور تبریک گفته و امیدوارم در آینده نیز شاهد پیروزی‌های بزرگ ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

Views: 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *