سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

۵۰ نفر از اهالی مطبوعات هرمزگان به نمایشگاه بین المللی مطبوعات اعزام می شوند

۵۰ نفر از اهالی مطبوعات هرمزگان به نمایشگاه بین المللی مطبوعات اعزام می شوند

مدیرعامل خانه مطبوعات هرمزگان از اعزام ۵۰ نفر از اهالی مطبوعات هرمزگان برای بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات خبر داد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات استان هرمزگان، فاطمه رکن الدینی با اشاره به تدابیر انجام شده برای اعزام اهالی مطبوعات هرمزگان به بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات، عنوان کرد: به همت خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و با حمایت تعدادی از مدیران کل ادارات استان، هماهنگی های لازم برای اعزام و همچنین اسکان ۵۰ نفر از اهالی مطبوعات و رسانه های هرمزگان برای بازدید از نمایشگاه مطبوعات در تهران صورت گرفته است.

وی ادامه داد: این در حالی است که سال گذشته ۳۰ نفر از خبرنگاران هرمزگانی از نمایشگاه مطبوعات بازدید کردند اما امسال اصحاب مطبوعات هرمزگان در قالب دو گروه ۲۵ نفره به نمایشگاه مطبوعات اعزام می شوند.

مدیرعامل خانه مطبوعات هرمزگان با بیان اینکه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات از ۱۶ الی ۲۲ آبان ماه سال جاری در مصلی تهران برگزار می شود، تصریح کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان و خانه مطبوعات هرمزگان غرفه مشترکی در این نمایشگاه خواهند داشت.

رکن الدینی خاطرنشان کرد: همچنین حضور روزنامه های صبح ساحل، دریا و ندای هرمزگان در این نمایشگاه قطعی شده و غرفه این روزنامه های هرمزگانی نیز در نمایشگاه برپا خواهد شد.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم در این نمایشگاه فعالیت های مطبوعات هرمزگان از ابتدا تا کنون را معرفی و به نمایش بگذاریم، افزود: کلیپی شامل فعالیت ها و تاریخچه مطبوعات هرمزگان با حضور چهره های پیشکسوت مطبوعاتی استان تهیه و در نمایشگاه بین المللی مطبوعات توزیع خواهد شد.

Views: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *