صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

ثبت نام بیش از ۶ هزار هرمزگانی برای اعزام به کربلا در اربعین

استاندار هرمزگان:

ثبت نام بیش از ۶ هزار هرمزگانی برای اعزام به کربلا در اربعین

کربلای معلی

کربلای معلی

استاندار هرمزگان گفت: در هرمزگان بیش از شش هزار نفر برای سفر به کربلای معلی در اربعین ثبت نام کرد‌ه‌اند و نیمی از این افراد وارد مرحله دریافت روادید شده‌اند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر جاسم جادری در چهارمین نشست ستاد اربعین حسینی استان هرمزگان ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان، اظهار داشت: امام حسین (ع) آیینه نجات مخلوقات و انسان‌هاست و خوشا به سعادت کسانی که می‌توانند سوار بر کشتی نجات امام حسین (ع) شوند.

وی با بیان اینکه پیرامون هماهنگی مراسم اربعین، در استان همت و تلاش و انگیزه بالایی از طرف مسئولان مربوطه مشاهده می‌شود، اضافه کرد: باید تلاش کنیم تا شاهد برگزاری مراسمی ایمن و با مطابق با استانداردها باشیم.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه سال گذشته نیز کمک‌های مردمی هرمزگان برای زائران اربعین در نوع خود قابل ملاحظه و تامل بود، افزود: اطلاع‌ رسانی پیرامون وضعیت عمومی این سفر و تعامل با مردم کشور عراق و سایر زوار در شرایط حساس منطقه و کشور عراق باید مورد توجه کمیته‌های مربوطه ستاد سفر اربعین قرار گیرد.

جادری در بخش دیگری از سخنان خود، یادآور شد: موکب هرمزگان برای مراسم اربعین در مرز شلمچه برپا می شود و مشکل تردد زائران هرمزگانی از مرز چزابه و شلمچه با پیگیری‌های مجدانه رفع شده است.

Visits: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *