سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

رسانه‌های هرمزگان، همواره اقتدار و عظمت نیرو‌های مسلح را منعکس کرده اند

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش:

رسانه‌های هرمزگان، همواره اقتدار و عظمت نیرو‌های مسلح را منعکس کرده اند

فرمانده منطقه یکم نداجا

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش گفت: عامل ماندگاری فرهنگ انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام و زنده‌ نگهداشتن یاد شهدا رسانه‌های انقلابی‌اند.

به گزارش صدف نیوز، امیر دریادار حسین آزاد در مراسم تجلیل از خبرنگاران در باشگاه چمران نیروی دریایی ارتش در بندرعباس اظهار کرد: عامل ماندگاری انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و صیانت از حریم ولایت، رسانه‌های انقلابی هستند که با درج مناسب اخبار و رویدادهای کشور در مسیر تعالی جامعه گام برداشته و بر اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی می‌افزایند.

وی افزود: کار در عرصه دریا بسیار سخت است اما کار در عرصه خبرنگاری با توجه به شرایط، اقلیم و جغرافیا در نوع خود کار بسیار سختی است که اهالی رسانه در استان هرمزگان به خوبی از پس این رسالت بزرگ برآمده‌اند و تلاش خودشان در مسیر حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی بکار گرفته‌اند.

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: اشکال تهدید در دنیای امروز بسیار متفاوت از گذشته است و چگونگی مواجهه با این تهدیدات و شیوه مقابله با آن را رسانه‌های انقلابی و متعهد تعیین می‌کنند و اصحاب رسانه نقش منحصربفردی در ایستادگی در برابر جنگ نرم دشمن بر علیه ملت ایران دارند.

دریادار آزاد با بیان این که جوانان امروز جامعه ما تشنه اطلاعات هستند، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در ارائه اطلاعات درست و مناسب به نسل جوان جامعه و زنده نگهداشتن روحیه نشاط و شادابی و ترویج فرهنگ ایثار، دفاع، شهامت و شهادت در جامعه ما وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

وی گفت: حضور نظامی ما در فراتر از مرزهای کشورمان در حوزه دریایی نشان‌دهنده عمق نگاه راهبردی رهبر معظم انقلاب اسلامی به موضوعات مهم نظامی و سیاسی است و ما می‌بینیم که حضور ایران در فراتر از مرزهای خود در همه زمینه‌ها اقتدار آفرین و ثبات بخش بوده است و امروز جوانانی را در صف اول دفاع از انقلاب و ارزش‌های نظام و در صیانت از کشور می‌بینیم که اگر چه جنگ و انقلاب را تجربه نکرده‌اند اما حاصل تلاش شما رسانه‌ها در زنده نگاهداشتن ارزش‌های انقلابی به بار نشسته است و آنان به فرزندانی نیکو برای حفظ کشور و ارزش‌ها تبدیل شده‌اند.

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در پایان با اشاره به عملکرد مطلوب رسانه‌های استان هرمزگان در صیانت از اقتدار و عظمت نیرو‌های مسلح کشورمان در ابعاد مختلف، تصریح کرد: شما اصحاب رسانه تا به امروز کم نگذاشته‌اید ولی به آنچه انجام داده‌ایم نباید بسنده کنیم بلکه باید حرکت رو به جلوی خویش را با قدرت ادامه دهیم چون همه کشورهای آزاده نگاهشان به ملت ایران است و چهره ملت ایران توسط شما رسانه‌ها به دنیا معرفی و عرضه می‌شود.

گفتنی است در بخشی از این برنامه با حضور مسؤول عقیدتی سیاسی منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، از خبرنگاران برتر رسانه‌های استان هرمزگان نیز تجلیل شد.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *