(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

۱۸ فیلم فجر در سینما ستاره شهر و ستاره جنوب بندرعباس اکران می شود

۱۸ فیلم فجر در سینما ستاره شهر و ستاره جنوب بندرعباس اکران می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: ۱۸ فیلم سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به صورت همزمان در ایام دهه فجر در سینما ستاره شهر و سینما ستاره جنوب بندرعباس اکران می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: یکی از سیاست های فرهنگی دولت ، توزیع عادلانه محصولات فرهنگی به همه اقشار در اقصی نقاط کشور است و به همین دلیل طی چند سال اخیر با آماده سازی زیر ساخت های لازم امکان اکران فیلم ها ی سینمایی همزمان با تهران در همه استان ها فراهم شد.

وی افزود: با تاکید بر نگاه فوق ، دو سینمای ستاره شهر و ستاره جنوب در چند سال گذشته به سیستم پخش دیجیتال مجهز شد که علاوه بر اکران فیلم ها در طول سال همزمان با تهران ، امکان اکران فیلم های جشنواره فجر نیز وجود دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : امسال همزمان با برگزاری سی و ششمین جشنواره بین المللی فجر ، ۱۸ فیلم در دو سینمای ستاره شهر و ستاره جنوب اکران می شود.

درویش نژاد به ساعات اکران فیلم ها اشاره کرد و اذعان داشت : پنج فیلم در حوزه کودک صبح ها ساعت ۱۰ بصورت رایگان برای دانش آموزان اکران می شود و۱۳ فیلم نیز که در بخش مسابقه فجر هستند در ساعات ۳۰/۱۶ و ۱۹ در سینمای ستاره شهر و ستاره جنوب اکران می شود .

وی به معرفی فیلم ها پرداخت و گفت : پنج فیلم کودک شامل فیلم های ” قهرمانان کوچک ” ، ” دنیای کیف ها ” ، “فلیشاه ” ، ” دزد و پری ” و ” شکلات ” می باشد که در سانس ساعت ۱۵ از ۱۴ بهمن لغایت ۱۸ بهمن به ترتیب در هر دو سینما اکران می شود.

درویش نژاد ادامه داد: ۱۳ فیلم بخش مسابقه شامل ” امپراطور جهنم” ،” تنگه ابوقریب” ، “لاتاری” ، “کامیون “، “اتاق تاریک “، “جشن دلتنگی” ، “هایلایت “، “سوء تفاهم” ،”مصادره” ، “سرو زیر آب “، “شعله ور” و “عرق سرد ” می باشد که از ۱۴ بهمن لغایت ۲۲ بهمن در ساعات ۳۰/۱۶ و ۱۹ در هر دو سینما به روی پرده می رود.

گفتنی است: مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در بندرعباس ۱۳ بهمن روز جمعه ساعت ۱۸ در سینما ستاره شهر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *