سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

جشنواره فیلم فجر کم نظیرترین رویداد هنری هرمزگان است

جشنواره فیلم فجر کم نظیرترین رویداد هنری هرمزگان است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: برگزاری سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، کم نظیر ترین رویداد هنری هرمزگان است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد که در جمع ستاد برگزاری این رویداد سخن می گفت افزود : سابقه برگزاری و اکران فیلم های جشنواره بین المللی فجر در استان به کمتر از چهار دوره می رسد که همیشه نیز با استقبال خوب هرمزگانی ها مواجه بوده است.

وی افزود: اکران همزمان ۱۶ فیلم جشنواره فجر در سینما غدیر هرمزگان بهترین فرصت برای سینما دوستان استان است که هم زمان با تهران از تازه ترین تولیدات سینمایی کشور بهره مند شوند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اظهار داشت: با نصب سیستم های مدرن پخش فیلم در سینمای هرمزگان، خوشبختانه مردم می توانند همراه با تهران از دیدن فیلم های مورد علاقه خود لذت ببرند، چنانچه درگذشته چند سال طول می کشید تا تولیدات جدید به استان برسد.

درویش نژاد به برگزاری مطلوب و درخور شان جشنواره تاکید و عنوان کرد: سینما غدیر بندرعباس پس از سال ها مجددا راه اندازی شده است و حمایت مردم از فیلم های فجر می تواند در استمرار فعالیت های آن نقش به سزایی داشته باشد.

وی یادآور شد: باید از تمام ظرفیت های استان در برگزاری جشنواره فیلم فجر بهره برد و جا دارد از استاندار هرمزگان، متولیان سینما غدیر، آموزش و پرورش، شهرداری و سایر نهادها تقدیر و تشکر نمایم.

گفتنی است: سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر با اکران ۱۶ فیلم،۱۴ تا ۲۱ بهمن در سینما ستاره جنوب بندرعباس برگزار می شود .

Views: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *