سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

شرکت گاز هرمزگان در سال جاری، کار بزرگی در پیش دارد

شرکت گاز هرمزگان در سال جاری، کار بزرگی در پیش دارد

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان اظهار داشت: در سال جاری،  کار بزرگی را در پیش رو خواهیم داشت و طبق تعهد گازرسانی به شرکت ملی گاز ایران، گازرسانی به کل استان هرمزگان در آینده نزدیک باید تحقق یابد؛ از این رو برای به سرانجام رساندن این رسالت خطیر یاری بیش از پیش شرکت های گازی استان را می طلبد.

به گزارش صدف نیوز، فواد حمزوی در دیدار سال نو با مهندس نوروزی مدیر عامل پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس گودرزی مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز، کرباسچی معاون بهداشت و درمان منطقه هرمزگان، معاونین و تنی چند از روسا که در مهمانسرای شهرک فجر برگزار شد ضمن تبریک نوروز باستانی، سالی سرشار از برکت، سلامتی و بهروزی را از خداوند منان خواستار شد.

مهندس حمزوی ابراز امیدواری نمود: با همدلی، همیاری، اتحاد و صمیمیت بین مدیران بتوانیم شاهد پیشرفت و موفقیت های روز افزون در استان باشیم و گام های موثری را در سطح کشور برداریم.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال رونق تولید تاکید نمود: شرکت گاز هرمزگان تمام همت خود را به کار می گیرد تا با استفاده حداکثری از توانمندی ها و ظرفیت های خود، در راستای تحقق شعار رونق تولید عمل کند.

گفتنی است این دیدار به میزبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم برگزار شد و در پایان در دفتر یادبود شرکت پالایش گاز سرخون و قشم نیز توسط مدیران شرکت های گازی به یادگار امضا شد.

Views: 88

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *