شماره مجوز: 83030

برگزاری ۲۶ برنامه‌ در استان هرمزگان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی

برگزاری ۲۶ برنامه‌ در استان هرمزگان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه امام سجاد (ع)

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع)، در یک نشست خبری برنامه‌های هفته عقیدتی سیاسی در استان هرمزگان را تشریح کرد.

به گزارش صدف نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری  و روز ملی خلیج فارس گفت: برنامه‌های این هفته با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا مهمان ویژه هفته عقیدتی سیاسی آغاز ‌شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسی پولادی افزود: امسال ۲۶ عنوان برنامه در سراسر شهرستان‌های استان برگزار گردید.

وی اضافه کرد: هفته عقیدتی سیاسی فرصت مغتنمی است که تفکرات و اندیشه‌های شهید مطهری برای مردم برجسته شود و از تلاش‌های جهادگران علمی در عرصه‌های تعلیم و تربیت، اخلاق، معرفت و بصیرت تجلیل شود.

حجت الاسلام والمسلمین پولادی اضافه کرد: برگزاری همایش حکمت مطهر، تجلیل از مربیان و هادیان عقیدتی سیاسی، دیدار با ائمه جمعه، کوهپیمایی کارکنان عقیدتی سیاسی و دیدار با خانواده شهدا از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته بود.

وی خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه کتاب و مسابقه کتاب خوانی آثار شهید مطهری، به صدا در آوردن زنگ سپاس در مدارس استان، گردهمایی طلاب و روحانیون با محوریت بصیرت افزایی از دیگر برنامه‌های هفته عقیدتی سیاسی در استان به شمار می رفت که به نحو شایسته برگزار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *