شماره مجوز: 83030

تاکنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در استان هرمزگان گزارش نشده است

تاکنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در استان هرمزگان گزارش نشده است

سردار جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از آرامش و امنیت حاکم بعد از اعلام سهمیه بندی سوخت توسط دولت در جای جای نقاط استان خبر داد و گفت: تا کنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در این رابطه در استان گزارش نشده است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سردار غلامرضا جعفری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با رصد مستمر آشکار و پنهان کلیه جایگاه‌های توزیع سوخت در استان از زمان اجرای طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت سوخت تا کنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در این رابطه در استان گزارش نشده است.

وی افزود: تا این لحظه با رصد فضای عمومی با همکاری و تعامل خوب مردم و هوشیاری و آمادگی کامل ماموران انتظامی تاکنون حتی کوچکترین مورد سوء استفاده توسط معاندین نداشته ایم و امنیت و آرامش کامل در استان ساری و جاری است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تأکید بر نظارت مستمر بر جایگاه‌های سوخت، اذعان داشت: بر اساس دستور العمل‌های ارسالی و مصوبات جلسه قرارگاه امام علی تمهیدات لازم برای عدم وقفه در ارائه خدمت و تحویل به موقع سوخت به مردم و رانندگان اندیشیده شده است.

سردار جعفری با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی از منابع انرژی بخصوص نفت و گاز فراوان برخوردار است، یادآور شد: همواره دغدغه خود مردم و مسؤولان استفاده به نحو شایسته از این ذخائر و حفظ آن برای نسل‌های آینده است.

وی با تأکید بر اینکه مردم مراقب سوء استفاده دشمنان از سهمیه بندی بنزین باشند، اظهار داشت: شهروندان هرمزگانی هرگونه اخبار را از منابع و سایت‌های موثق و معتبر رصد کرده و از انتشار اخبار خلاف واقع و کذب اجتناب کنند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از همت و تلاش جمعی سایر فرماندهان، مدیران و کارکنان انتظامی در سطح استان گفت: مردم فهیم، ولایی و دریادل استان همواره در راستای برقراری و حفظ نظم و امنیت یار و حامی پلیس بوده و به خوبی فرزندان و خادمان خود را در نیروی انتظامی در تولید امنیت ترافیکی، انتظامی و اجتماعی یاری می‌کنند که این همکاری خوب و شایسته مردمی قابل تحسین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *