شماره مجوز: 83030

دفاع مقدس باعث جهش های علمی و فرهنگی جوانان ما شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

دفاع مقدس باعث جهش های علمی و فرهنگی جوانان ما شد

جلسه اندیشه ورز بسیج رسانه در ارشاد هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در جلسه اندیشه ورز بسیج رسانه و هم اندیشی فعالان رسانه ای به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس عیار عشق به میهن را در جوانان و مردم محک زد.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی به نقش انقلاب در ایجاد جهش فکری در جامعه اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران، رویای بزرگ اندیشیدن، برداشتن گام های بلند و شکستن مرزهای ناممکن را به مردم به ویژه جوانان و نوجوانان هدیه کرد و این سیر فکری تمام عرصه های انقلاب از هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی، جهش های علمی و فناوری و … را در بر می گیرد.

وی به مسله قهرمان پروری در جهان امروز پرداخت و بیان کرد: دشمنان امروزه با اتکا بر قدرت رسانه ای، قهرمان های نداشته خود را به جهان تحمیل می کنند و در شهرت سازی برای قهرمانان هشت سال دفاع مقدس و عرصه های دیگر کم کاری کرده ایم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به اسطوره شدن قهرمان هایی همچون آرش و رستم در تاریخ گذشته اشاره کرد  و اظهار داشت: اگر آرش و رستم امروز اسطوره و قهرمان هستند به واسطه افرادی همچون بیهقی و فردوسی است وگرنه در تاریخ ایران از این گونه قهرمان ها بسیار فراوان است.

ساعت: ۰۵:۴۶ بعد از ظهر – ۹۹/۰۷/۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *