سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

حمل بیش از ۶۴ هزار تن کالای اساسی از مبدا استان هرمزگان در نوروز ۱۴۰۰

حمل بیش از ۶۴ هزار تن کالای اساسی از مبدا استان هرمزگان در نوروز ۱۴۰۰

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از حمل ۶۴ هزار و ۲۷۳ تن کالاهای اساسی مورد نیاز کشور از مبدا استان هرمزگان، طی نوروز سال جاری خبر داد.

به گزارش صدف نیوز؛ یوسف عابدینی با اشاره به اهمیت جایگاه استان هرمزگان در تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه کارخانه ها و کارگاه های تولیدی کشور گفت: از ۲۵ اسفندماه سال ۹۹ لغایت ۱۴ فروردین ماه سال جاری ۶۴ هزار و ۲۷۳ تن کالای اساسی با تلاش بخش حمل ونقل جاده ای از مبدا بندرعباس به اقصی نقاط کشورحمل شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان افزود: علی رغم شرایط سخت ناشی از ویروس کرونا، با همت فعالان بخش حمل ونقل جاده ای، به ویژه رانندگان عزیز که با درک این شرایط خاص در خط مقدم جهاد اقتصادی کشور و به دور از خانواده های خود حتی در ایام تعطیلات ابتدائی سال صادقانه و هوشیارانه تلاش شبانه روزی می نمایند و پشتیبانی از زنجیره تامین کالاهای اساسی و کمک به چرخه اقتصاد کشور را همچون گذشته ادامه می دهند.

عابدینی همچنین به آمار حمل کالای اساسی از بنادر استان به مقاصد داخل کشور اشاره کرد و افزود:‌ این میزان کالا در قالب ۲۵۳۷ سفر، به مقاصد داخلی حمل شده است که در روز ۲۷ اسفند بیشترین بارگیری کامیون‌های حامل کالاهای اساسی، طی بازه زمانی یادشده صورت پذیرفت و بیش از ۶ هزار و ۶۰۰ تن کالا را حمل کردند.

وی خاطرنشان کرد: بندرعباس یکی از فعالترین مرزهای ترانزیت ورود کالا در کشور است و کریدور جنوب به شمال نیز یکی از مهمترین کریدورهای حمل و نقل بین المللی می باشد که از مرز بندرعباس و استان هرمزگان گذر کرده و قاره آسیا را به اروپا متصل می کند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده در پایان تاکید کرد: یکی از راههای تحقق شعار سال جدید و اجرای منویات مقام معظم رهبری، حمایت از سرمایه گذاری در بخش حمل و نقل جاده ای در راستای پشتیبانی از تولید و رفع موانع جهت تسهیل دسترسی مردم به کالاها و خدمات مورد نیاز می باشد.

ساعت: ۰۹:۳۵ بعد از ظهر – ۱۴۰۰/۰۱/۲۰

Views: 117

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *