شماره مجوز: 83030

جشنواره ملی مطبوعات به میزبانی هرمزگان برگزار می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در دیدار اعضای خانه مطبوعات کشور:

جشنواره ملی مطبوعات به میزبانی هرمزگان برگزار می شود

جشنواره ملی مطبوعات به میزبانی هرمزگان برگزار می شود

اعضای خانه مطبوعات کشور به مدیر عاملی مازیار هوشمند با رضا کمالی زرکانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در خصوص مسایل رسانه ای استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی با ابراز خرسندی از این دیدار و تاثیر آن بر حل و تسهیل مشکلات اعضای خانه مطبوعات استان گفت: خانه مطبوعات رسمی ترین تشکل تحت حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و این تشکل توانسته با وفاق و همدلی زمینه توسعه و گسترش مطبوعات و رسانه های کشور را مهیا کند.

وی افزود: از آن جهت که خانواده مطبوعات محل حضور و عضویت اندیشمندان حوزه رسانه است از این جهت اختلاف نظرهای موجود طبیعی و اجتناب ناپذیر است اما باید رویه به گونه ای باشد که اتحاد و انسجام خانه مطبوعات در سراسر کشور حفظ شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به اساسنامه خانه مطبوعات اشاره کرد و اظهار داشت: بخش قابل توجهی از اختلاف نظرها مربوط به اساسنامه و تبصره های آن و تاویل و تفسیرها مختلف افراد در آن خصوص است که امیدواریم با اصلاح آن زمینه رشد بیش از بیش رسانه ها و امکان عضویت همه بخش های رسانه فراهم شود.

کمالی زرکانی به حرکت شایسته خانه مطبوعات کشور و حضور در استان ها پرداخت و یادآور شد: برگزاری جلسات خانه مطبوعات کشور در استان ها و بازدید از رسانه ها و شناخت ظرفیت ها و استعدادهای هر استان بسیار راهگشا خواهد بود و بدون تردید نتایج آن در تصمیمات آتی خانه مطبوعات به خوبی نمایان خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری جشنواره ملی مطبوعات به میزبانی هرمزگان خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف کمک به توسعه رسانه های محلی، ایجاد رقابت بین تولیدکنندگان محتوای خبری و شناسایی استعدادهای جوان این عرصه برگزار می شود.

وی در پایان گفت: برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی مختلف در حوزه رسانه و برگزاری جشنواره رسانه های محلی کشور می تواند بر توانایی و قابلیت رسانه ای در سراسر کشور بیافزاید.

ساعت: ۱۱:۲۱ قبل از ظهر – ۱۴۰۰/۰۱/۲۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *