صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

موفقیتی دیگر برای شرکت پالایش گاز سرخون و قشم رقم خورد

موفقیتی دیگر برای شرکت پالایش گاز سرخون و قشم رقم خورد

پالایشگاه گاز سرخون و قشم

سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از دریافت ” گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی براساس استاندارد ملی به شماره ISIRI-14156 ” به همت  و تلاش شبانه روزی کارشناسان و کارکنان این مجموعه در زمینه مدیریت انرژی خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، پارسا پروین گفت: رعایت معیار مصرف انرژی بر اساس استاندارد ایزریی ISIRI-14156  نیازمند برنامه ریزی سیستماتیک، برای چگونگی کنترل و استفاده صحیح و منطقی از انرژی و کاهش ضایعات و حداقل کردن هزینه آن بدون تاثیر در کاهش کیفیت و کمیت محصولات می باشد.که این مهم، با همکاری همه ارکان سازمانی و رعایت اصلاح الگوی مصرف باهدف پرهیز از اسراف و استفاده غیر منطقی از تجهیزات و جلوگیری از نشتی ها و تلفات و به کارگیری تجهیزات انرژی کارا  در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم تجلی یافته است.

وی در ادامه افزود: سازمان ملی استاندارد ایران به صورت سالانه، در راستای نظارت واجرای ابلاغیه استانداردملی بشماره ISIRI-14156 اقدام به بازرسی انرژی از تاسیسات این شرکت نموده ونتایج بازرسی‌ها را به مقام عالی وزارت نفت اعلام ودر صورت انحراف احتمالی معیار مصرف انرژی با استاندارد مذکور، اعمال جرایم ماده ۲۶ قانون اصلاح الگوی مصرف محتمل خواهد بود.

مهندس پروین اظهار داشت: شرکت پالایش گازسرخون وقشم علی‌الرغم کاهش خوراک ورودی درسال‌های اخیر، همواره با اعمال مدیریت انرژی در بخش‌های مختلف، سعی درایجاد توازن و اصلاح الگوی مصرف انرژی نموده و اخذ گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی، بیانگر همین واقعیت می‌باشد .

پارسا پروین سرپرست این شرکت درپایان از کارشناسان واحد مطالعات انرژی و تحلیل سیستمها وهمدلی و مشارکت فعال همکاران عزیز و همه دست اندرکاران در بخش های مختلف سازمان به جهت کسب این رویداد مهم در سطح کشور تشکر و قدردانی نمودند.

ساعت: ۱۰:۵۴ بعد از ظهر - ۱۴۰۰/۰۹/۱۸

Visits: 303

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *