سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

درخشش دانش آموزان هرمزگانی در چهل و یکمین مسابقات فرهنگی، هنری کشور

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان خبر داد:

درخشش دانش آموزان هرمزگانی در چهل و یکمین مسابقات فرهنگی، هنری کشور

درخشش دانش آموزان هرمزگانی

مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان  با اعلام این خبر خوش گفت: چهل و یکمین دوره مسابقات فرهنگی، هنری دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد که استان هرمزگان با کسب ۱۷ عنوان برتر خوش درخشید.

محمد قویدل افزود: در این دوره از مسابقات دانش آموزان مدارس دکتر حسابی و زینبیه میناب به ترتیب در رشته سرود پسران و دختران در سطح کشور حائز مقام اول شدند.

وی در ادامه گفت: مدارس شهید برخورداری، شهید اسدالله رئیسی و آیت‌الله خامنه‌ای از ناحیه یک بندرعباس و مدارس دخترانه اندیشه و الغدیر از منطقه کیش با پشت سر گذاشتن سایر رقبای کشوری در بخش نقاشی همگانی مقام برگزیده چهل و یکمین مسابقات فرهنگی، هنری امید فردا را کسب نمودند.

قویدل اظهار داشت: انگشتان هنرمند دانش آموزان عرفان خوش‌کام و الینا بحرینی از مدارس آیت‌الله خامنه‌ای و حضرت فاطمه شهرستان حاجی‌آباد در رشته گلیم‌بافی افتخار آفرید و مقام اول این دوره از مسابقات را به ارمغان آورد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان  در پایان یادآور گردید: حانیه شجاعی و سیده زهرا موسوی از شهرستان‌های بندرلنگه و میناب در رشته شعر، محمد ایمانی و یگانه حاتمی از شهرستان‌های قشم و ناحیه دو بندرعباس و مریم ذاکری نژاد، مبینا سرپاکه و نرگس معینی به ترتیب از شهرستان های میناب، ناحیه دو بندرعباس و حاجی آباد از دیگر افتخار آفرینان استان در رشته های ساخت وب سایت، ویدئوکست و نماهنگ بودند که جا دارد از تمامی مربیان و مدیران مدارس به جهت رشد و معرفی این استعدادهای درخشان به جامعه هنری استان تقدیر نمود.

کسب ۲ مقام برترکشوری در جشنواره الگوهای برتر تدریس

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان همچنین از کسب ۲ مقام برتر کشوری توسط ۳ نفر از دبیران هرمزگان در جشنواره الگوهای برتر تدریس خبر داد

مخمد قویدل پس از اختتامیه جشنواره ملی الگوهای برتر تدریس که در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد؛ گفت: ۲ مقام برتر کشوری دستاورد دبیران هرمزگانی از الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه فنی، حرفه‌ای و کاردانش می باشد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان افزود: رتبه اول گروهی محور دست سازه (ت) الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه و رتبه سوم انفرادی رشته مدیریت و برنامه‌ریزی خانواده الگوهای برتر تدریس دوره دوم متوسطه فنی، حرفه‌ای و کاردانش از آن هرمزگان شد.

قویدل با اشاره به شعار این دوره از جشنواره که”معلم توانمند، تعلیم و تربیت با کیفیت، نسل امیدبخش” می باشد، خاطر نشان کرد: معاونت متوسطه وزارت آموزش و پرورش فرصتی فراهم کرده که حداکثر معلمان در این رویداد مهم شرکت کنند.

گفتنی است شکوفه بارانی و سکینه محمدزاده رتبه اول گروهی محور دست‌سازه(ت) در جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه و مریم سیلانی رتبه سوم رشته مدیریت و برنامه‌ریزی خانواده در دوره دوم متوسطه فنی، حرفه‌ای و کاردانش را کسب کردند.

ساعت: ۱۱:۲۹ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۰۸/۲۲

Views: 188

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *