سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در نوروز به بیش از ۲۵ هزار بیمار خدمات ارائه داد

 بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در نوروز به بیش از ۲۵ هزار بیمار خدمات ارائه داد

دکتر میثم صالحی

در ایام نوروز امسال، بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب با تلاش شبانه‌روزی کادر پزشکی و پرستاری خود، به بیش از ۲۵ هزار بیمار خدمات ارائه داد.

به گزارش صدف نیوز، دکترمیثم صالحی، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: این بیمارستان که تنها مرکز درمانی تخصصی در شرق استان هرمزگان است، در نوروز با افزایش قابل توجهی در تعداد مراجعین مواجه بود. با این حال، با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و تلاش جهادی کادر درمان، تمامی خدمات مورد نیاز بیماران در اسرع وقت و با بهترین کیفیت ارائه شد.

وی افزود: خدمات ارائه شده در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در ایام نوروز شامل ویزیت پزشک، خدمات پاراکلینیک، بستری، عمل جراحی و … بوده است.

دکترمیثم صالحی، در این خصوص همچنین اظهار داشت: “ما مفتخریم که در ایام نوروز توانستیم به هموطنان خود در شرق استان هرمزگان خدمات ارائه دهیم. تلاش و تعهد کادر درمان بیمارستان ستودنی است و ما از همه کسانی که در این امر ما را یاری کردند، صمیمانه قدردانی می‌کنیم.”

بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب با ٢۶٩ تخت خواب فعال و امکانات و تجهیزات مدرن، یکی از مهمترین مراکز درمانی در جنوب کشور است.

خبرنگار میناب: محمد انصاری

ساعت: ۰۸:۴۹ بعد از ظهر - ۱۴۰۳/۰۱/۲۷

Views: 24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *