سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

پیام آور امید و نشاط، میهمان ما بود

پیام آور امید و نشاط، میهمان ما بود

Rohani 2

Rohani 2

(به قلم: حسین فریدونی)

هفته گذشته مردم دریادل هرمزگان به مدت سه روز میزبان پیام آور امید و نشاط، رئیس جمهور محبوبمان دکتر روحانی بودند. اهالی خونگرم و میهمان نواز بندرعباس و استان هرمزگان از لحظه ورود رئیس جمهور سر از پا نمی شناختند و مشتاقانه به استقبال وی رفتند. با آنکه اعلام شده بود مردم در سه راه گمرک، جنب مصلی قدس جهت استقبال از دکتر روحانی تجمع کنند اما از فرودگاه بندرعباس تا ورزشگاه تختی عده ای از مردم با در دست داشتن عکسهای رئیس جمهور و پلاکاردهایی در انتظار آمدن رئیس جمهور بودند تا به وی خوش آمد بگویند.

انصافاً مردم این استان در استقبال از دکتر روحانی و هیات همراهش سنگ تمام گذاشتند و رئیس جمهور نیز در دیدارهایی که با مردم و مسئولان داشت با سخنان منطقی و دلنشین خود، ضمن اعتراف به عظمت، یکرنگی، برادری و همدلی اهالی شیعه و سنی این استان، قول حل مشکلات ریز و درشت مردم را در حد امکان داد و مسائل و مشکلات را صادقانه با مردم در میان  گذاشت. یکی از خواسته های به حق مردم این استان لغو مصوبه جدایی بخشی از پارسیان و الحاق آن به استان فارس در دولت دهم بود که رئیس جمهور قول داد این مصوبه مورد تجدید نظر قرار بگیرد.

یکی دیگر از خبرهای خوش رئیس جمهور برای اهالی این استان، رونق و آبادانی بیش از پیش بندر جاسک و دیگر سواحل و جزایر هرمزگان بود که بی شک اقدام مهمی در جهت پیشرفت و توسعه استان و اقتصاد کشور خواهد بود.

به هر حال میهمان عزیز ما رفت اما امیدواریم باز هم در آینده ای نزدیک شاهد حضور وی در استان هرمزگان باشیم. زیرا با خلوص و معنویتی که در رفتار و گفتار دکتر روحانی وجود دارد، امید و نشاط را برای مردم به ارمغان می آورد و همین نیز باعث  ایجاد آرامش و امنیت در جامعه شده و مردم را به آینده امیدوارتر خواهد ساخت. کسی که به مردم امید بدهد خداوند یار و یاور او خواهد بود و پیامبر بزرگ اسلام (ص) نیز می فرمایند: امید و آرزو رحمتی است برای پیروان من.

Views: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *