سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

استاندار هرمزگان: راه نجات و تعالی کشور پیروی از ولایت فقیه است

استاندار هرمزگان:

راه نجات و تعالی کشور پیروی از ولایت فقیه است

استاندار هرمزگان با تاکید بر پیروی از ولایت فقیه و الگو قرار دادن ارزش های اسلامی در زندگی، گفت: راه نجات و تعالی کشور پیروی از ولایت فقیه است.

به گزارش ایرنا، ˈجاسم جادریˈ در نشستی با جانبازان شاغل در استانداری هرمزگان با اشاره به مقام شامخ شهدا و جانبازان، ابراز داشت: این قشر از خودگذشته و وارسته ، باید الگوی همه ما در پیروی از ولایت فقیه و خدمت به این آب و خاک باشد.

وی با بیان اینکه همه ما آرامش و امنیت امروز جامعه را مدیون جانفشانی های شهدا و جانبازان هستیم، تصریح کرد: باید همچون جانبازان استوار و محکم در برابر مشکلات ایستادگی کنیم و برای حل مشکلات مردم و توسعه و آبادانی ایران عزیز از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

نماینده عالی دولت در هرمزگان با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات جانبازان به ویژه در بخش درمان، بیان داشت: ما به عنوان خدمتگزان مردم و نظام جمهوری اسلامی باید در راستای نگاه دولت و در مسیر رفع مشکلات این قشر از جان گذشته گام برداریم تا شاید بتوانیم گوشه ای از فدارکاری های آنان را ارج نهیم.

در حال حاضر در مجموع ۱۷۰ نفر از خانواده ایثارگران در مجموعه استانداری و فرمانداری های شهرستان ها در این استان مشغول به کار هستند.

Views: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *