سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

بازدید خبرنگاران از پروژه های عمرانی شهرداری بندرعباس

بازدید خبرنگاران از پروژه های عمرانی شهرداری بندرعباس

بازدید خبرنگاران از پروژه های شهرداری بندرعباس

بازدید خبرنگاران از پروژه های شهرداری بندرعباس

خبرنگاران روزنامه های استانی و کشوری با حضور شهردار بندرعباس، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، معاونین و مدیران شهرداری از پروژه های در حال اجرای شهرداری بندرعباس بازدید نمودند.

شهردار بندرعباس گفت: خیابان ۲۰ متری آیت الله غفاری به طول ۴۰۰ متر بازگشایی، تخریب و تملک شده است که ۱۵۰ متر آن موجود بود و ۲۸ ملک در مسیر تخریب و ۲۵۰ متر تملک شده که ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شده و مبلغی بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان نیز صرف اجرا ء پروژه شده است.

عباس امینی زاده تصریح نمود: در راستای توسعه متوازن محلات، تخریب و تملک و بازگشایی معابر در این محله در مدت زمان ۸ ماه صورت گرفته است و هزینه ای که صرف تملک و تخریب شده است چند برابر هزینه اجرای پروژه است.

وی اظهار داشت: محله آیت الله غفاری ۳۲ شهید را تقدیم انقلاب نموده و در واقع یکی از محلاتی می باشد که بیشترین شهید را دارا می باشد.

در ادامه از سایر پروژه های در دست احداث شهرداری بندرعباس بازدید بعمل آمد شامل: پروژه خیابان خور شیلات با طول ۷۰۰ متر و عرض ۱۱ متر با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان با هدف تسهیل در عبور و مرور و کاهش ترافیک در مدت زمان دو ماه و نیم اجرا گردید.

خیابان ۳۰ متری شهرک توحید به طول ۳۰۰ متر، خیابان ۲۰متری فروزان ۱۳ به طول ۴۸۰متر، خیابان ۳۰ متری سید قطب به طول ۲۵۰متر، زمین ورزشی شهسوار کربلا نبش فروزان ۱۳، زمین ورزشی شهرک طلائیه فاز ۲

زمین ورزشی دادآفرین شرق منازل اوقاف، زمین ورزشی محله داماهی، زمین ورزشی ۱۴۶ هکتاری نیایش ۱/۵

زمین ورزشی ابومسلم، زمین ورزشی محله چاهستانیها، زمین ورزشی محله ۴۰۰ دستگاه، زمین ورزشی محله ۶۰۰ دستگاه، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر کوی نیایش، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر نخل ناخدا

زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر شهرک توحید، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر شهرک سجادیه

زیر سازی و آسفالت بخشی از معابرآزاد شهر، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر زعفرانیه، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر امامت و ۱۲ فروردین، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر فرودگاه قدیم، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر نایبند شمالی، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر نخل پیرمرد، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر فرهنگیان، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر بهشت زهرای قدیم، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر کوی ملت، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر پل خواجو، زیر سازی و آسفالت بخشی از معابر حسین آباد، اجرای فضای سبز شهرک نبوت، اجرای فضای سبز ابتدای جهان آرا، اجرای فضای سبز تند گویان، پیاده رو سازی حاشیه بلوار خلیج فارس، رفع نقاط آبگیر (شهرک سجادیه، شهرک توحید، رسالت جنوبی، بلوار امام حسین، ۱۲ فروردین، شهدای محراب از پروژه های در حال اقدام شهرداری بندرعباس می باشد. در پایان مراسم از خبرنگاران حوزه شهرداری تجلیل بعمل آمد.

Views: 27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *