سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

رونق سرمایه گذاری موجب تقویت کشور می شود

استاندار هرمزگان:

رونق سرمایه گذاری موجب تقویت کشور می شود

همایش فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان

همایش فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: رونق کار بخش خصوصی و سرمایه گذاران موجب تقویت کشور می شود و باید تلاش کنیم تا کشوری پیش رو در سرمایه گذاری باشیم.

به گزارش صدف نیوز، دکتر جاسم جادری در بازدید از گروه های کاری تخصصی دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان استان فرصت ها و ظرفیت های صنعتی و معدنی است، عنوان کرد: هرمزگان در آینده مرکز تجارت در منطقه خواهد بود و سرمایه گذاران می توانند از ظرفیت ها و موقعیت مناسب این استان برای سرمایه گذاری استفاده کنند.

وی ادامه داد: ما برای حمایت و رفع مشکلات سرمایه گذاران آمادگی کامل داریم و برداشته شدن تحریم ها نیز فرصت مناسبی را برای سرمایه گذاری در هرمزگان فراهم کرده است.

استاندار هرمزگان به ظرفیت های کشاورزی و شیلاتی استان هرمزگان اشاره کرد و افزود: در این زمینه با به کارگیری ظرفیت ها، هرمزگان می تواند علاوه بر تامین مایحتاج داخلی، محصولات کشاورزی و شیلاتی خود را به کشورهای همسایه صادر و نیازها آنها را نیز تامین کند که این امر با مشارکت بخش خصوصی محقق می شود.

جادری با بیان اینکه صاحبان سرمایه می توانند چرخ اقتصاد کشور را به حرکت درآورند، تصریح کرد: رونق کار بخش خصوصی و سرمایه گذاران موجب تقویت کشور می شود و باید تلاش کنیم تا کشوری پیش رو در سرمایه گذاری باشیم.

گروه های کاری صنعت و معدن، کشاورزی و شیلات، حمل و نقل، گردشگری و عمران و انرژی در قالب دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان تشکیل و به معرفی ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان به سرمایه گذاران پرداختند.

Views: 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *