سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

هشت هزار نفر از نمایش های دهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی هرمزگان دیدن کردند

هشت هزار نفر از نمایش های دهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی هرمزگان دیدن کردند

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: هشت هزار نفر از نمایش های دهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش های عروسکی رضوی در هرمزگان دیدن کردند.

به گزارش صدف نیوز: علیرضا درویش نژاد در گفتگو با خبرنگاران گفت: ۱۲ نمایش هرکدام طی دو سانس در فرهنگسرای طوبی و تماشاخانه آفتاب در مدت سه روز به روی صحنه رفتند و علاوه بر آن نیز چهار نمایش خیابانی در مراکز عمومی شهر بندرعباس برای عموم مردم به اجرا در آمد.

وی افزود: تعداد هشت هزار تماشاگر فقط شامل اجراهای نمایش های صحنه ای و خیابانی می شود و با توجه به دیگر بخش های جشنواره مانند نمایشگاه عکس، بازارچه محصولات رضوی، نشست ها و همایش های گوناگون و … تعداد بازدید کنندگان چندین برابر این آمار می باشد.

دبیر دهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی ضمن تقدیر از آموزش و پرورش و سایر نهادها و مراکز بیان داشت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته بخش قابل توجهی از ظرفیت اجراها جهت فرهنگ سازی به دانش آموزان اختصاص یافت که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

درویش نژاد به حضور خانواده ها در جشنواره اشاره کرد و گفت: حضور پرشور خانواده های هرمزگانی از اقشار مختلف از ویژگی های جشنواره امسال بود و این امر نشانگر جایگاه مردمی جشنواره و گسترش فرهنگ رضوی در جامعه است.

گفتنی است آیین اختتامیه دهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی با معرفی برترین ها، عصر روز سه شنبه ۱۶ آذرماه در فرهنگسرای طوبی برگزار شد.

Views: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *