سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان:

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه برگزار می شود

کمالی مدیر کل ارشاد هرمزگان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ۱۲ الی ۱۸ بهمن ماه ۹۸ در بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در جمع اعضای ستاد برگزاری هفدمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ضمن تاکید بر اهمیت این رویداد بیان کرد: نمایشگاه بزرگ کتاب مردمی ترین فعالیت فرهنگی و تاثیر گذارترین آن می باشد به گونه ای که تمام اقشار جامعه از کودک تا بزرگسال را در بر می گیرد.

وی به تعداد حضور ناشران اشاره کرد و افزود: با همکاری موسسه برگزاری نمایشگاه های فرهنگی ایران برای حضور ناشران در نمایشگاه هرمزگان از طریق سامانه، ثبت نام بعمل می آید و پیش بینی بر آن است که بیش از ۵۰۰ ناشر و نمایندگی فروش شرکت خواهند کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به افزایش کیفیت نمایشگاه امسال پرداخت و عنوان کرد: یکی از وظایف اصلی ستاد برگزاری ، افزایش سطح نمایشگاه امسال به لحاظ محتوایی می باشد که دعوت از ناشران مطرح کشور، عرضه تازه های نشر، هماهنگی برنامه های جنبی متعدد، حضور انجمن ها و موسسات فرهنگی در نمایشگاه، برگزاری نشست های مختلف در حوزه کتاب، فعالیت های ویژه کودکان و … از جمله این موارد است.

رضا کمالی زرکانی دبیر هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان از همه دست اندرکاران به ویژه استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، شهرداری، صنعت و معدن تجارت، روزنامه نگاران و اهالی رسانه، صدا و سیما و … تقدیر و تشکر می کنم.

وی اضافه کرد: استان هرمزگان جایگاه ویژه ای در برگزاری نمایشگاه های سراسری کتاب در کشور دارد و از لحاظ استقبال و میزان فروش در راس جدول ارزیابی ها قرار دارد.

Views: 29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *