صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

آثار راه یافته بخش مسابقه جشنواره فیلم اردیبهشت هرمزگان اعلام شد

آثار راه یافته بخش مسابقه جشنواره فیلم اردیبهشت هرمزگان اعلام شد

اسمعیل جهانگیری

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از اعلام آثار راه یافته به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت خبر داد.

اسمعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و دبیر یازدهمین جشنواره استانی فیلم اردیبهشت هرمزگان صبح امروز در گفت و گویی رسانه‌ای از راه یابی۴۶  فیلم کوتاه به بخش مسابقه  یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت خبرداد.

وی افزود: در یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت به ترتیب در بخش داستانی ۱۸ فیلم کوتاه  داستانی، در بخش مستند ۱۴ فیلم کوتاه مستند، در بخش تجربی ۸ فیلم کوتاه تجربی و همچنین در بخش انیمیشن ۶ فیلم کوتاه انیمیشن به رقابت می پردازند.

دبیر یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت تاکید کرد از تمامی فیلمسازان حاضر در بخش مسابقه درخواست می گردد که تا تاریخ ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ نسخه اصلی فیلم خود را به دبیر خانه جشنواره فیلم اردیبهشت تحویل دهند.

فهرست آثار ارسال شده به تفکیک بخش های مختلف و بدون اولویت به شرح ذیل می باشد:

بخش داستانی

۱- انکاس – محمود شاکری – داستانی- بندرعباس

۲- عطش – اصغر بشارتی – داستانی – قشم

۳- مرگ در بعد الظهر – اصغر بشارتی – داستانی- قشم

۴- جلبیل – اصغر بشارتی – داستانی- قشم

۵-  قرمزکوچک، آبی بزرگ – اصغر بشارتی – داستانی- قشم

۶- بازگشت – علیرضا داوری – داستانی- رودان

۷-  دسته دار- ثمین عالی زاده – داستانی – باغشهر فین

۸- سپیده – مصیب داوری – داستانی- رودان

۹- آینه شکست – کوروش دهقانی – داستانی- میناب

۱۰- سلفی- علی چراغ- داستانی- بندرعباس

۱۱- خانه نا امن – فرشید بهادری – داستانی- میناب

۱۲-  ماهی- بیتا بهزادی – داستانی- بندرعباس

۱۳-  دفیله – صالح ابرخیده – داستانی- بندرعباس

۱۴-  ۱۳۵۰ گرم – حامد قنبری – داستانی- بندرعباس

۱۵- اکسیژن – فاطمه میرزاده – داستانی- حاجی آباد

۱۶- چاله نامرئی – ماهر پارسی – داستانی- بندرخمیر

۱۷- چراغ قرمز – مهرشاد غلامی – داستانی- بندرخمیر

۱۸- آنلاین – محسن بزمی – داستانی- بندرعباس

بخش مستند

۱- دیشوو- مرحوم منصور نعیمی- مستند- بندرعباس

۲- سامسارا- سارا رضایی – مستند- بندرعباس

۳- خرچنگ های مانگرو- عبدالعزیز قاسمی – مستند- بندرعباس

۴- کرانه های دریای پارس- فرشید ایرانپرست- مستند- بندرعباس

۵- خلیل- مهراب بهرامی- مستند- بندرعباس

۶- چرا در پیاده رو- محمد سایبانی – مستند- بندرعباس

۷- ازشما چه پنهون – شقایق جهانداری – مستند- بندرعباس

۸- کٍر- محسن بختیار- مستند- جاسک

۹- مُغ چال- یعقوب رکنی- مستند-میناب

۱۰- انتخاب – علیرضا دهقانی – مستند- بندرعباس

۱۱- سورو کدیم- محمد بشیریان زاده- مستند- بندرعباس

۱۲- لاهم – کوروش دهقانی- مستند- میناب

۱۳- نقطه های پرگار- یوسف محمودپور- مستند- بستک

۱۴- انتخابات – محسن بزمی – مستند- بندرعباس

بخش تجربی

۱- Unseens – شهاب آبروشن – تجربی- بندرعباس

۲-  ایست گاه- حمید رضا عالی زاده – تجربی – باغشهر فین

۳- آوای دیوارهای شهر- مینا محمدیان فر – تجربی- بندرعباس

۴- دَم بُچی – آریا غلامزاده – تجربی – بندرعباس

۵ – برگشت ناپذیر – عماد صادقی – تجربی – بندرعباس

۶- امضا – فاطمه سربخش – تجربی – بندر خمیر

۷- نوا- انیس زاهدی – تجربی – بندر خمیر

۸-  تلاطم – فاطمه میرزاده – تجربی – حاجی آباد

بخش انیمیشن

۱- هرمزگان نگهبان بیدار ایران – محمد علی غلامی- انیمیشن- میناب

۲- وحدت – یونس نورالدینی- انیمیشن- بشاگرد

۳- مدافعان سلامت – محسن عباسی- انیمیشن- بندرعباس

۴- سیگنال – محسن دهقانی سیاهکی – انیمیشن- بندرعباس

۵- دلخوشی- آرسان صفا – بابک رئیسی–استاتیرا آقاجری – انیمیشن- بندرعباس

۶- ارتش زباله ای – ثمین عالی زاده- انیمیشن- باغشهر فین

یازدهمین جشنواره فیلم ادریبهشت هرمزگان در هفته پایانی اردیبهشت ماه سال جاری به صورت کاملا حضوری به میزبانی شهر بندرعباس برگزار خواهد شد.

ساعت: ۱۰:۱۰ بعد از ظهر - ۱۴۰۱/۰۲/۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.