سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

برگزاری نهمین جشنواره ملی فیلم و عکس اردیبهشت هرمزگان

برگزاری نهمین جشنواره ملی فیلم و عکس اردیبهشت هرمزگان

جشنواره فیلم و عکس

جشنواره فیلم و عکس

نهمین جشنواره ملی فیلم و عکس اردیبهشت هرمزگان با برگزاری آیین افتتاحیه درمحل فرهنگسرای طوبی بندرعباس رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

در این آیین که با حضور معاون استاندار هرمزگان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرماندار بندرعباس و جمعی از مسئولان استانی و هنر دوستان همراه بود، حجه الاسلام مرشدی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنانی جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت را نقطه عطفی در توسعه فعالیت های فرهنگی هنری برشمرد که جایگاه خود را دربین هنرمندان سراسر کشور به خوبی پیدا کرده است.

در ادامه معاون استاندارهرمزگان نیز با حمایت از روند فعالیت های فرهنگی هنری استان، از رویکرد پویا و بالنده در عرصه فرهنگ و هنر استان که به گفته وی جشنواره ملی فیلم وعکس اردیبهشت از مصادیق بارز آن است تقدیرکرد.

علی علامه زاده در ادامه افزود: جا دارد از اهتمام همه دست اندرکاران برگزاری این جشنواره که موجب اعتلای نام هرمزگان شده است تقدیرشود که علی رغم همه تنگناها به خوبی از عهده میزبانی این رخداد ملی بربیایند.

در ادامه حسام الدین انصاریان و مهرداد امیرزاده دبیران فیلم و عکس جشنواره در سخنانی کوتاه همت همه کسانی را که در برگزاری این جشنواره همدل و همراه عوامل برگزارکنده بودند ستودند و اظهار امیدواری کردند جشنواره در مدت برگزاری بتواند رضایت خاطرعلاقه مندان به فرهنگ و هنر رابه دنبال داشته باشد.

اجرای گرو موسیقی ماراک با هنرمندی محسن آزادبخش از دیگربرنامه ای آیین افتتاحیه بود.همچنین در ادامه این آیین مسوولان یادشده با حضور در نگارخانه مرحوم گرمساری از آثار برگزیده بخش عکس بازدید کردند.

گفتنی است برابر جدول برنامه های نمایش در اولین روز از جشنواره، در سانس اول علاوه بر فیلم حنانه به کارگردانی داریوش غذبانی، فیلم های عمو برفی کاری از مهدی بوستانی شهر بابکی ،۲۰۲۰ اثر مهدی باقری آزاد، مالکیه محمد باقرشاهین، دزدی محمد فراهانی ،پیاده رو عباس عمرانی بیدی، امتحان مهدی نصیری و برش کار مشترک علی سعدی و پویان رنجبر در سانس اول اجراها به نمایش درآمد .

Views: 21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *