شماره مجوز: 83030

به امید آینده ای روشن تر در سال جدید

به امید آینده ای روشن تر

در سال جدید

سال نو مبارک

سال نو مبارک

(به قلم: حسین فریدونی – سردبیر)

در روایات آمده عید واقعی، توفیق انجام دادن وظیفه و تطهیر نفس و تصفیه جان است. بازگشت به فطرت انسانی و سرانجام، خود را بازیافتن و به خدا رسیدن است.

سال ۱۳۹۲ نیز به پایان رسید و می رویم که سال جدید دیگری را شروع کنیم. سالی که گذشت به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده بود و ملت آگاه و رشید ما با شرکت گسترده در پای صندوق های رای، حماسه سیاسی مد نظر مقام معظم رهبری را رقم زدند. در این سال به یاری پروردگار، پیروزی ها و دستاوردهای عظیمی نصیب ملت ایران شد. مردم به آینده امیدوارتر شدند و افق روشنی در پیش روی ملت ما گشوده شد.

به امید خدا این افق روشن نوید بخش آینده ای روشن تر برای ملت ما باشد. گامهایی نیز برای تحقق حماسه اقتصادی برداشته شد اما کافی نبود و باید گامهای بلندتری برداشته شود. همین که سد تحریم ها شکسته شد و در بحث هسته ای حقانیت ما برای جهانیان به اثبات رسید دستاورد بزرگی است. اگر همیشه اتحاد و همبستگی خود را حفظ کنیم در همه صحنه ها موفق خواهیم بود. باید اختلافات و کدورتها را کنار بگذاریم و دست در دست هم به فکر ساختن ایرانی آبادتر و آزادتر باشیم.

باید مرزبندی های سیاسی را از بین ببریم. تقسیم کردن مردم به چپ و راست، وحدت ما را خدشه دار می سازد. باید جریان اعتدال در کشور نهادینه شود زیرا اسلام، دین اعتدال است و هیچکس از اعتدال و میانه روی ضربه نخواهد خورد. اگر خواهان پیشرفت و اقتدار نظام و کشور هستیم باید از خطای برخی ها گذشت کنیم. عفو و گذشت خطاکاران موجب خشنودی خداوند می شود و دلهای مردم را به هم نزدیکتر خواهد کرد. ملت ما ملتی با گذشت است و  سالها از خود گذشتگی و جانفشانی کرده تا این نعمتها را به دست آورده، با تقدیم هزاران شهید، خود را از بند و زنجیر رها ساخته و جانانه از خاک و شرف و دین خود در مقابل تهاجم بیگانگان دفاع کرده و اکنون با سربلندی به پیش می رویم. پس با توکل به خدا به آینده امیدوار باشیم و بدانیم که موفقیتهای بزرگتری در انتظار ملت ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *