صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

واقعه ۱۲ تیر ثابت کرد حقوق انسان ها برای آمریکا اهمیتی ندارد

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان:

واقعه ۱۲ تیر ثابت کرد حقوق انسان ها برای آمریکا اهمیتی ندارد

حمله آمریکا به هواپیمای مسافری ایران

حمله آمریکا به هواپیمای مسافری ایران

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: واقعه ۱۲ تیر ثابت کرد که حقوق انسان ها برای آمریکا اهمیت و مفهومی ندارد و آنها به دنبال سلطه بر مردم دنیا هستند.

به گزارش صدف نیوز: دکتر جاسم جادری، با گرامیداشت یاد شهدای پرواز ۶۵۵ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: در ۱۲ تیر ماه سال ۶۷ هواپیمای ایرباس پرواز ۶۵۵ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکای جنایتکار مورد اصابت موشک قرار گرفت و ۲۹۰ انسان بی گناه در این حادثه به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: این حرکت ناجوانمردانه آمریکایی ها پس از پیروزی های رزمندگان اسلام که توانسته بودند بر رژیم بعث عراق و حامی آنان یعنی آمریکایی ها پیروز شوند، صورت گرفت که نشان می داد آمریکا از پیروزی رزمندگان ایرانی ناراحت است و برای جبران شکست های خود چنین اقدام وحشیانه ای را انجام داد و یک هواپیمای مسافری را با ۲۹۰ مسافر بر فراز آب های خلیج فارس مورد هدف قرار داد.

استاندار هرمزگان افزود: پس از این اتفاق، آمریکا و استکبار جهانی سعی در توجیه این جنایت داشتند اما هیچ کدام از این توجیهات واقعیت نداشت و آنها مرتکب جنایتی بزرگ شدند.

جادری با بیان اینکه در این جنایت ۶۶ کودک به شهادت رسیدند، تصریح کرد: آمریکای جهانخوار با این کار خود ثابت کرد که حقوق انسان ها برای آنها مفهومی ندارد و آنها به دنبال سلطه بر مردم دنیا هستند.

وی خاطرنشان کرد: حمله به هواپیمای مسافری نشان دهنده عجز و ناتوانی آمریکا در برابر ملت ایران است و این ددمنشان هیچ ارزشی برای حقوق انسان ها قائل نیستند و تحمل آزادی خواهی ملت ها را ندارند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان اظهار داشت: واقعیت های حادثه ۱۲ تیر و جنایت آمریکا در به شهادت رساندن ۲۹۰ انسان بی گناه باید به خوبی به دنیا منتقل شده و در سطح بین المللی منعکس شود تا جهانیان با این اقدام جنایتکارانه استکبار جهانی آشنا شوند.

شایان ذکر است؛ در ۱۲ تیر سال ۶۷ هواپیمای ایرباس پرواز ۶۵۵ جمهوری اسلامی ایران که از بندرعباس عازم دبی بود بر فراز آب های خلیج فارس از سوی ناو آمریکایی وینسنس مورد اصابت دو موشک قرار گرفت و در این حادثه ۲۹۰ نفر به شهادت رسیدند.

بازدیدها: ۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *