صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

سال ۹۸ سالی پر رونق برای هرمزگان خواهد بود

دکتر همتی در ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان:

سال ۹۸ سالی پر رونق برای هرمزگان خواهد بود

استاندار هرمزگان گفت: باید تلاش کنیم تا سال ۹۸ سالی پر رونق برای هرمزگان در عرصه اقتصادی و با نشاط در حوزه سیاسی باشد.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان با اشاره به وضعیت و اقدامات اقتصادی صورت گرفته در این استان، عنوان کرد: سال گذشته با وجود تمامی مشکلاتی که وجود داشت بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار صادرات کالاهای غیرنفتی استان هرمزگان انجام شد که اقدام بسیار بزرگی بود.

وی ادامه داد: توسعه صادرات کالاهای غیرنفتی در این استان با رفع موانع و همچنین فعال شدن بنادر کوچک صورت گرفت و برای سال جاری نیز سه و نیم میلیارد دلار صادرات کالای غیر نفتی را هدف‌گذاری کرده ایم.

استاندار هرمزگان تأکید کرد: همه باید در راستای رفع موانع صادرکنندگان تلاش کنیم، چون رونق و نشاط در حوزه صادرات به معنای فعال بودن تولید است.

وی گفت: اقدامات خوبی صورت گرفت تا کارها برای صادرات کالا در هرمزگان روان شود و شاهد جهش خوبی در این حوزه بوده ایم.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در همایش فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان نیز بیش از ۲۴۰ تفاهم‌نامه با سرمایه‌گذاران امضا شد که دستگاه‌های مرتبط باید به طور منظم اجرای آنها را پیگیری کنند.

همتی بیان داشت: برای سال جاری ایجاد ۳۰ هزار شغل جدید در هرمزگان هدف‌گذاری شده و در حوزه اشتغال فراگیر روستایی نیز اقدامات خوبی در حال انجام است.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: در سال جاری سیاست ما این است که در حوزه اقتصاد با جدیت اقدامات پیگیری و اجرایی شود و در کنار آن با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال، در حوزه سیاسی نیز باید ایجاد نشاط و تلاش در راستای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با مشارکت حداکثری مردم در دستور کار باشد.

استاندار هرمزگان بیان داشت: باید تلاش کنیم تا سال ۹۸ سالی پر رونق برای هرمزگان در عرصه اقتصادی و با نشاط در حوزه سیاسی باشد.

Visits: 24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *