سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

شهادت رئیس جمهور محترم و هیات همراه داغ بزرگی است

استاندار هرمزگان:

شهادت رئیس جمهور محترم و هیات همراه داغ بزرگی است

شهادت آیت الله رییسی

استاندار هرمزگان  در دیدار با نماینده ولی فقیه در هرمزگان که با حضور  فرمانده سپاه امام سجاد (ع)، فرماندار بندرعباس، رئیس اتاق بازرگانی و جمعی از مسئولان دولتی انجام شد با عرض تسلیت شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی کشور و هیات همراه از جمله وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و تیم حفاظت ریاست جمهوری، اظهار داشت: این واقعه دردناک را به مقام معظم رهبری، تمام ملت ایران اسلامی و مردم شریف هرمزگان تسلیت می گویم.

به گزارش صدف نیوز، مهدی دوستی افزود: این ضایعه دردناک، داغ بزرگی است و آنچه که به ما تسکین می‌دهد حضور و هم دردی مردم است، ما تجربه تاریخی داریم و در برهه‌های مختلف خون شهیدان باعث ماندگاری انقلاب شده و ادامه راه این انقلاب برگرفته از خون شهدا بوده است.

استاندار هرمزگان گفت: این خون های پاک شهدای امروز نیز در راه خدمت به مردم بر زمین ریخته شده و قطعا جان تازه ای به انقلاب اسلامی خواهد داد.

دوستی تصریح کرد: مقام معظم رهبری مسیر را مشخص کردند و تاکیدی که داشتند ادامه خدمت بدون وقفه به مردم عزیز بود و اینکه حرکت جمهوری اسلامی با تمام قدرت و قوا ادامه خواهد داشت، مردم ایران از این دست تجربه‌های سخت بسیار دارند و روز به روز مستحکم‌تر شدند تا این انقلاب را به دست صاحب اصلی یعنی امام عصر بدهند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: خدمات بی وقفه به مردم مطابق منویات و دستورات مقام معظم رهبری ادامه دارد، از دیروز نیز با تشکیل جلسات فوق العاده تصمیماتی برای مسائل مختلف اتخاذ شد و بازدیدی هم از بندر شهید رجایی و گمرکات داشتیم.

وی افزود: برای گرامیداشت و بزرگداشت شهدای عزیز از روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت مراسماتی در سراسر استان برگزار خواهد شد که اطلاع رسانی در این زمینه صورت خواهد گرفت.

ساعت: ۰۴:۳۴ بعد از ظهر - ۱۴۰۳/۰۲/۳۱

Views: 33

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *