سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

ارائه هدیه استفاده از اپلیکیشن “مخابرات‌من” به مشتریان

ارائه هدیه استفاده از اپلیکیشن “مخابرات‌من” به مشتریان

شرکت مخابرات ایران، به منظور تشویق کاربران به استفاده از درگاه های غیرحضوری و به‌روز شرکت، پنج‌گیگابایت بسته ترافیکی تشویقی و رایگان برای استفاده‌کنندگان از اپلیکیشن مخابرات‌من (Mytci) و یا ثبت‌نام کاربران و ورود به بخش “مخابرات من” در وب‌سایت شرکت در نظر گرفته است.

به گزارش صدف نیوز به نقل اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، سامانه مخابرات من یکی از اپلیکیشن های پرکاربرد برای مراجعین و استفاده کنندگان از خدمات مخابرات است که هم از طریق اپ مخابرات‌من (Mytci) و هم از طریق نشانی اینترنتی my.tci.ir در اختیار کاربران و استفاده کنندگان از خدمات ارتباطی و مخابراتی قرار دارد.

هر یک از مشترکین مخابرات در این طرح برای هر شماره تلفن ثابت احراز شده، یک بار امکان استفاده از بسته ترافیکی و تشویقی پنج گیگابایت هدیه را دارند.

بر این اساس، مشتریان اینترنت پرسرعت مخابرات در بسترهای مختلف ADSL، VDSL و تانوما می توانند از این امکان تشویقی استفاده کنند.

مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران می توانند از تاریخ ۱۶ اردیبهشت‌ماه تا پایان شهریور ماه سال جاری از پنج‌گیگابایت بسته ترافیکی تشویقی مخابرات استفاده نمایند.

ساعت: ۰۹:۵۹ قبل از ظهر - ۱۴۰۳/۰۳/۰۱

Views: 23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *