سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

انتخاباتی بسیار مهم و سرنوشت ساز در پیش رو داریم

استاندار هرمزگان:

انتخاباتی بسیار مهم و سرنوشت ساز در پیش رو داریم

انتخابات

استاندار هرمزگان از آغاز جلسات ستاد انتخابات استان خبر داد و گفت: بر اساس شاخص‌های چهارگانه ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری شامل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو با حضور پر شور مردم برگزار خواهد شد.

به گزارش صدف نیوز، مهدی دوستی استاندار هرمزگان در گفتگو با خبرنگاران، انسجام ملی شکل گرفته را از برکات شهادت رئیس جمهور و شهداء خدمت برشمرد و گفت: بازگشتی که به اصول و ارزش‌های مقدس انقلاب یعنی مردم داری و عدالت محوری و حمایت از محرومان در جامعه به وجود آمده نیز دستاورد خون شهداست.

استاندار هرمزگان در ادامه با اشاره به آغاز فرآیند انتخابات ریاست جمهوری و تشکیل ستاد استانی انتخابات گفت: طی یک ماه آینده ما انتخابات بسیار مهم و سرنوشت سازی در پیش رو داریم یقینا همه مردم با توجه به اینکه همواره در کنار نظام اسلامی بوده‌اند و با رأی خود استمرار انقلاب را تضمین کرده‌اند در این انتخابات هم نقش آفرینی خواهند نمود.

وی با تأکید‌ بر زمان فشرده برگزاری انتخابات، افزود: در انتخابات دوره‌های گذشته از ۶ ماه قبل کار آغاز می‌شد اما در این دوره کار سخت و سنگینی است و می‌طلبد برنامه فشرده‌ای داشته باشیم به همین ‌منظور ما از روز جمعه کار برگزاری جلسات را آغاز کرده‌ایم.

دوستی ادامه داد: کارگروه‌های تشکیل شده، کارهای سخت افزاری و نرم افزاری و مباحث پشتیبانی ستادها را پیش می برند و بر اساس شاخص‌های چهارگانه ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری شامل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت این انتخابات هم با حضور پر شور مردم برگزار خواهد شد.

ساعت: ۱۰:۰۵ بعد از ظهر - ۱۴۰۳/۰۳/۰۶

Views: 31

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *