سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

همه باید در عمل، ولایت مداری خود را ثابت کنیم

استاندارهرمزگان:

همه باید در عمل، ولایت مداری خود را ثابت کنیم

استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان

استاندارهرمزگان گفت: چرا یک عده فکر می کنند که از مقام معظم رهبری بیشتر می دانند و سینه چاک هستند باید به آنها گفت شما اگر واقعا طرفدار نظام و رهبری و خون شهدا هستید باید درعمل ولایت مداری خود را ثابت کنید و پشت سررهبری نه جلوتر ازایشان حرکت کنید.

به گزارش صدف نیوز، دکتر جاسم جادری در آیین گرامیداشت روز روابط عمومی، وظیفه روابط عمومی را شفاف سازی و ارائه اطلاعات صحیح به جامعه دانست و افزود: مدیران ادارات باید از ظرفیت روابط عمومی ها درجهت تعالی مجموعه خود بهره بگیرند و این عرصه را برای ارتباط بهتر و موثر مجموعه بابیرون مورد حمایت قراردهند.

وی با بیان اینکه صاحبان قلم باید مانع از غوغاسالاری و شایعه پردازی افراد مغرض در جامعه شوند اضافه کرد: صاحب قلم باید زنده دل باشد و در مسیرمنافع مردم دستش نلرزد و با صلابت در مسیرمنافع جامعه قلم بزند.

جادری همچنین با بیان جزییات موضعگیری مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان که درجهت حفظ منافع خبرنگاران و اصحاب رسانه حتی تا بحث با استاندار نیز پیش رفت بیان کرد: پیگیری آقای پاکزاد در این مسیرنشان می دهد اهداف روابط عمومی در مجموعه استاندای بسیار مورد اهمیت است و قطعا با ملاحظه همه جوانب این مهم مورد حمایت مدیریت عالی استان است.

استاندارهرمزگان با انتقاد شدید از برخی اقدامات مدعیان طرفداری از ولایت فقیه،خاطرنشان کرد: چرا یک عده فکر می کنند که از مقام معظم رهبری بیشتر می دانند و سینه چاک هستند باید به آنها گفت اگر شما واقعا طرفدار نظام و رهبری و خون شهدا هستید باید درعمل ولایت مداری خود را ثابت کنید و پشت سر رهبری نه جلوتر از ایشان حرکت کنید.

جادری اضافه کرد: روندی که این قبیل افراد در تخریب دولت در داخل کشور پیش گرفته اند هم صدایی با اهداف رژیم صهیونیستی است .

استاندارهرمزگان با انتقاد شدید ازشایعه پردازانی که از قول وی در فضاهای مجازی مردم هرمزگان را بیسواد خوانده اند، گفت: بی سواد آن شایعه پردازی است که برای اهداف غیر اخلاقی خود چنین سخنان ناروایی را مردم نجیب و هرمزگان نسبت می دهند که بدون شک در پشت پرده این سناریو مافیای قدرت و ثروت قرار دارد.

وی با بیان اینکه این سناریو تنها با هدف ماند برخی اشخاص در قدرت طراحی شده، بیان کرد: این افراد معلوم الحال از قول بنده به مردم فرهیخته هرمزگان چنین شایعه ای را طراحی و در فضاهای مجازی منتشرکرده اند که هدف آنان نیز حاشیه سازی و ایجاد فضای بی ثبات، برای ماندن خود در قدرت است.

نماینده عالی دولت تاکید کرد: برای عوامل پشت پرده این سناریوها، نه حرمت مردم مهم است و نه منافع استان بلکه آنچه اهمیت دارد این است که به هر قیمتی در قدرت بمانند.

جادری تاکید کرد: بنده هیچ منفعت شخصی و گروهی ندارم که بخواهم بخاطر آن دست به مصلحت بزنم ،بنابراین با صراح تحرف می زنم و اجازه نخواهم داد این گونه اقدامات منافع مردم و استان را تحت شعاع قراردهد.

وی در پایان بیان کرد: این جریانات بدانند مردم به تحول و تغییر رای داده اند و باید تفکرهمسو با اداره و رای مردم حاکم شود واین ملاک عمل است.

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *