سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

مهم‌ترین دستاورد جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت هرمزگان، کشف استعدادهای جوان است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

مهم‌ترین دستاورد جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت، کشف استعدادهای جوان است

مدیر کل ارشاد هرمزگان

مدیر کل ارشاد هرمزگان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان مهم‌ترین دستاورد جشنواره اردیبهشت را فراهم شدن بستر خلاقیت و کشف استعدادهای جوان دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین حسین مرشدی در حاشیه جشنواره اردیبهشت تصریح کرد: جشنواره ملی فیلم و عکس اردیبهشت دریچه‌ای برای حضور هنرمندان هرمزگانی در عرصه ملی و رقابت با بزرگان است.

وی یادآور شد: جشنواره اردیبهشت اکنون نام خود را در سراسر کشور نهادینه کرده است و در آینده ای نزدیک به عنوان یک تحول بزرگ هنری در تقویم هنری کشور ماندگار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه اهتمام هنرمندان و هنردوستان هرمزگانی در پشتیبانی از این رخداد ملی شایسته تقدیر است، افزود: حضور جدی و پای کار بودن هنرمندان استان در برگزاری این جشنواره از نگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مغفول نیست و قدردان همت همه کسانی هستیم که به نحوی ما را در میزبانی آبرومندانه این رخداد ملی حمایت کردند.

مرشدی اضافه کرد: نظم خاصی که در این دوره از جشنواره حاکم است حاصل یک کار تیم قدرتمند است که نشان می‌دهد هنرمندان هرمزگان توانایی میزبانی شایسته رخدادهای بزرگ فرهنگی و هنری را در سطح ملی دارند.

مدیرکل ارشاد هرمزگان خاطرنشان کرد: قطعا میزبانی چنین رخدادهایی با توجه به حجم کار، هماهنگی و برنامه‌ریزی خاصی را می‌طلبد و به رغم همه تنگناها و کمبودها روند برگزاری جشنواره مطلوب است.

وی افزود: فضای استان هم اکنون تحت تاثیر این جشنواره به عنوان یک رخداد ملی است و این نشان می‌دهد فرهنگ و هنر در بین مردم استان جایگاه والایی دارد.

نهمین جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت عصر روز پنجشنبه با برگزاری آیین اختتامیه در تالار شهید آوینی به کار خود پایان داد.

Views: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *