سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

روابط عمومی های برتر ادارات آموزش و پرورش هرمزگان تجلیل شدند

روابط عمومی های برتر ادارات آموزش و پرورش هرمزگان تجلیل شدند

روابط عمومی های آموزش و پرورش هرمزگان

روابط عمومی های آموزش و پرورش هرمزگان

همزمان با هفته روابط عمومی از روابط عمومی های برترادارات آموزش و پرورش هرمزگان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش صدف نیوز، بر اساس شاخص های وزارت آموزش و پرورش در حوزه اطلاع رسانی و برپایه ارزیابی کمی و کیفی از عملکرد شش ماهه روابط عمومی های ادارات ۲۲ گانه و همچنین واحدهای ستادی آموزش و پرورش هرمزگان، آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس اول، رودان دوم و بندرخمیر سوم شد.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان در آئین تجلیل از روابط عمومی های برتر آموزش و پرورش استان، با تاکید بر اینکه روابط عمومی برنامه محور کلید موفقیت مجموعه است، گفت: نقش روابط عمومی در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمانی ، محوری است.

علی کرمپور افزود: روابط عمومی به عنوان بازوی مجموعه که با گروه زیادی از مخاطبان سر و کار دارد، باید با نگرشی پژوهش محور، در شکل گیری تعامل موثر عوامل برون سازمانی با مجموعه سازمانی نقش آفرین باشد نه اینکه در فعالیت های روزمره محدود شود.

وی بیان داشت روابط عمومی با ایجاد ارتباط شفاف می تواند جامعه را با اهداف و راهبردهای مجموعه همراه کند و به عنوان یک بازوی مهم در رسیدن به موفقیت ها موثر باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به گستردگی حوزه فعالیت آموزش و پرورش، خاطر نشان کرد: نظام تعلیم و تربیت به عنوان وسیع ترین بخش حاکمیتی که با همه آحاد مردم سر و کاردارد به مجموعه ای توانمند در حوزه روابط عمومی نیاز است تا بتواند برنامه های خود را به نحو شایسته اجرا نماید.

وی افزود: پیچیدگی ارتباطات و تنوع کانال های ارتباطی در دنیای امروزی ایجاب می کند روابط عمومی با بهره گیری از علوم نوین ارتباطی و استفاده از همه ظرفیت ها، بیشترین بازده را برای مجموعه داشته باشد.

کرمپور در پایان با تاکید بر حمایت و توجه بیشترمسئولان آموزش و پرورش از روابط عمومی، خاطرنشان کرد: حمایت جدی وهمه جانبه ازمجموعه روابط عمومی های آموزش و پرورش سراسراستان سیاست محوری مدیریت استان است که هم درستاد کل و هم در مناطق و نواحی باید به بهترین شکل ممکن اجرایی و عملیاتی شود.

رییس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان نیز با تشریح سیاست ها و راهبردهای وزارت آموزش و پرورش درحوزه روابط عمومی، اظهارکرد: اجلاس دو روزه روابط عمومی ادارات کل سراسر کشور که چندی پیش در مشهد برگزار شد، نقشه راه و اهداف سالجاری در حوزه روابط عمومی را با جزییات مشخص کرده است که باید در چارچوب های ترسیم شده با رویکردی خلاقانه عمل کنیم.

نعمت روزپیکر افزود: بر این اساس مسئولان روابط عمومی باید با تنظیم برنامه سالانه و تقویم اجرایی در همه بخش ها و حوزه های مرتبط فعالیت های خود را دنبال نمایند که این مهم مبنای ارزیابی عملکرد مسئولان روابط عمومی است.

Views: 13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *