سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

در جنگ اقتصادی، ملت ایران پیروز خواهد شد

امام جمعه بندرعباس:

در جنگ اقتصادی، ملت ایران پیروز خواهد شد

امام جمعه بندرعباس

امام جمعه بندرعباس گفت: ملت مسلمان ایران در عرصه جنگ اقتصادی که آخرین ترفند دشمن برای متوقف ساختن این ملت است پیروز خواهد شد.

به گزارش صدف نیوز، به نقل از دفتر نمایندگی ولی فقیه در هرمزگان، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس اظهار داشت: دشمن این خیال خام را دارد که با هدف قرار دادن سفره و معیشت ایرانیان به اهداف استکباری خود دست یابد.

امام جمعه بندرعباس ادامه داد: این ملت دارای فرهنگ روزه هستند و از روزه گرفتن باکی ندارند و با پشت سر گذاشتن این مرحله، دشمن مستکبر ساکت می شود و دم فرو می بندد.

نعیم آبادی ابراز داشت: مردم برای به زانو درآوردن دشمن و مبارزه با گرانی ها تا جای ممکن از خرید اجتناب کرده و بر اساس آموزه های امام صادق (ع) اگر کالایی دارند در بازار عرضه کنند که با این کار گرانی ها کاهش می یابد و قیمت ها اصلاح می شود.

امام جمعه بندرعباس ادامه داد: از دولت انتظار می رود هم چنان مبارزه با مفاسد اقتصادی را با قدرت و شدت ادامه دهد و مفسدان اقتصادی را از سوراخ هایشان در همه شهرهای کشور بیرون کشیده و به سزای اعمالشان برساند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: این افراد به مانند زالو در حال مکیدن خون ملت هستند و دستگاه اطلاعاتی باید مردم را از دست آن ها نجات دهد که با دستگیر شدن این زالوها در هر بخشی، شرایط آن بخش بهبود می یابد.

امام جمعه بندرعباس بیان داشت: مساله مهم دیگر دزدان شناسنامه اند که با مبلغ ناچیزی شناسنامه روستاییان را به صورت موقت اجاره می کنند و به نام آنان به تجارت می پردازند و یک ریال مالیات نمی پردازند.

آیت الله نعیم آبادی ادامه داد: چنین افرادی در این استان هستند که امور اقتصادی و دارایی هرمزگان باید آنها را شناسایی و سراغشان برود و وضعیت پرداخت مالیات توسط این ها مورد بررسی قرار گیرد. اداره امور اقتصادی و دارایی هرمزگان باید در جنگ اقتصادی حضور موثری داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از ریاست جمهوری بابت موضع گیری حکیمانه و خردمندانه ای که در سفر به اروپا نسبت به تحریم های استکبار جهانی و اسراییل فاسد و نامشروع داشت تشکر می کنیم.

امام جمعه بندرعباس اظهار داشت: همچنین رئیس جمهوری عنوان کرد چندان به موضع گیری سه کشور آلمان، فرانسه و انگلیس امیدوار نیست.

نعیم آبادی افزود: این کشورها که روزی برای خود قدرتی بوده و بر جهان حکمروایی می کردند امروز از ترامپ می ترسند ولی ایران اسلامی از ترامپ و همانند وی ترسی ندارد و جمهوری اسلامی با رهبری حکیم و فقیه عادل مستقل ترین کشور در زیر آسمان کبود است.

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *