سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

آمادگی هرمزگان برای برگزاری ششمین جشنواره بین المللی فرهنگی، هنری خلیج فارس

آمادگی هرمزگان برای برگزاری ششمین جشنواره بین المللی فرهنگی، هنری خلیج فارس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: ششمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس ، ۱۰ اردیبهشت همزمان با روز ملی خلیج فارس در بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در جمع ستاد برگزاری این رویداد مهم گفت: خلیج فارس به نماد فرهنگی ، اتحاد و همدلی همه ایرانیان در سراسر جهان تبدیل شده است.

وی ضمن تأکید بر اهمیت کارکرد فرهنگی خلیج فارس بیان داشت: عظمت، وسعت ، تاریخ و سابقه خلیج فارس فقط در ظرف فرهنگ می گنجد که طی برگزاری این جشنواره به خوبی توانسته ایم از هویت خلیج فارس دفاع و آن را در سطح بین المللی و جهانی معرفی کنیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به تدارک برنامه های متعدد فرهنگی – هنری با حضور هنرمندان شاخص و مطرح کشور اشاره کرد و یاد آور شد : هماهنگی های لازم با بخش های مختلف و مرتبط جهت برگزاری مطلوب صورت گرفته و ستاد اجرایی نیز از ماه ها قبل کار خود را شروع کرده است .

درویش نژاد به تأکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت برگزاری با شکوه این رویداد بزرگ اشاره کرد و گفت : جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس هرساله پذیرای شخصیت های بزرگ سیاسی کشور، اساتید ، محققان، پژوهشگران ، هنرمندان و … می باشد به همین جهت برگزاری آن باید در سطح مطلوب و شایسته ای باشد.

وی از زحمات ستاد اجرایی جشنواره تقدیر و تشکر کرد و خواهان برنامه ریزی مدون، اصولی و شایسته در همه بخش ها شد.

Views: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *