سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

بهره‌برداری از ۳۵ پروژه عمرانی شهرداری بندرعباس در هفته دولت

بهره‌برداری از ۳۵ پروژه عمرانی شهرداری بندرعباس در هفته دولت

بلوار ساحلی بندرعباس

قائم مقام شهردار بندرعباس از بهره‌برداری ۳۵ پروژه عمران شهری همزمان با هفته دولت با حضور شهروندان، مسؤولین استانی و محلی خبر داد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، جعفر بهاری میمندی با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بازگو کردن اقدامات دولت است.

وی افزود: هفته دولت که با یاد و خاطره شهیدان والا مقام«رجایی» و«باهنر» مزین و نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.

قائم‌مقام شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه در این ایام مانند هر سال برخی از پروژه‌‌های آماده شده به بهره‌برداری می‌رسد، ادامه داد: شهرداری بندرعباس امسال نیز با بهره‌برداری از ۳۵ پروژه عمرانی به استقبال از هفته دولت رفته است.

بهاری‌میمندی گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۲۹۲ میلیارد ریال از محل بودجه داخلی شهرداری بندرعباس به مرحله افتتاح و بهره‌برداری رسیده است.

این مقام مسؤول اضافه کرد: این پروژه‌ها در حوزه‌‌های مختلف مانند خدمات‌شهری، فضای سبز، حمل و نقل و ترافیک، عمرانی و غیره است که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

قائم‌مقام شهردار بندرعباس بیان کرد: بازگشایی معابر جدید، پارک‌های محله‌ای و فضای سبز، مجموعه فرهنگی و هنری، مجموعه‌های ورزشی و غیره، مرکز معاینه فنی و غیره از جمله این پروژه‌ها است.

وی گفت: تعداد هشت پروژه به نمایندگی از پروژه‌های مورد نظر در یک روز از هفته دولت با حضور شهروندان، مسؤولین استانی و محلی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

Views: 67

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *